Перегляд одного допису
Старий 16.10.2012, 21:45 #1
Аватар для yurko_kozak
yurko_kozak yurko_kozak зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Київ

Авто: Renault Trafic 2006, 1.9 DCI 100

Дописи: 16
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
yurko_kozak yurko_kozak зараз поза форумом
Новичок
Аватар для yurko_kozak

Звідки Ви: Київ
Авто: Renault Trafic 2006, 1.9 DCI 100
 
Дописи: 16
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Восклицание Переобладнання проворульного Трафіка пригнаного з Англії

Всім привіт. Сьогодні став пішоходом (продав легкову машинку), щоб через кілька днів стати власником Рено Трафіка (Віваро чи Прімастара). І ось яка ситуація склалася: є в знайомого мого знайомого пригнаний з Англії Трафік, грузовий, в дуже хорошому стані з невеликим пробігом (за його словами) і пригнавши в Україну йому відразу переставили руль з педалями на "правильне місце" і зробили відповідні зміни на торпеді і змінили дверні карти. За словами товариша при таких перестановках нічого не переварюється, не переточується і не врізається, просто заводом передбачено що машина може використовуватися в різних країнах і є кріплення для цього всього і з правого і лівого боків.
Моє питанна полягає в наступному:
1. Чи немає нічого страшного в такому переставлянні важливих як на мене деталей?
2. Чи немає страшного в тому, що бокових розсувних дверей аж 2 штуки? Не будуть з часом трястися, тарабанити і скрипіти надміру?
3. Чи немає нічого дивного в тому, що вартість такого агрегата практично одинакова як і в європейських аналогів яким нічого не переставляють і до цього їх женуть з країн ближчих ніж Великобританія??? Чи це індивідуальне питання жадності і міри заробітку? :rolleyes:
4. І чи хтось має досвід експлуатації чи переобладнання машинок такого роду?
Буду дуже вдячний за відповіді. Допоможіть, Вашому майбутньому сім'янину бусоводу  - Пост 135788 - Фото 1
yurko_kozak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору