Перегляд одного допису
Старий 23.10.2014, 22:07 #16
Аватар для ozalisk
ozalisk ozalisk зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Полтава

Авто: Renault Trafic 2005, dci 100

Дописи: 143
Вы сказали Спасибо: 304
Поблагодарили 78 раз(а) в 29 сообщениях
Репутація: 0
ozalisk ozalisk зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для ozalisk

Звідки Ви: Полтава
Авто: Renault Trafic 2005, dci 100
 
Дописи: 143
Вы сказали Спасибо: 304
Поблагодарили 78 раз(а) в 29 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: ГАИ хочет отменить растаможку автомобилей

Цитата:
Допис від Чижик  - Пост 275223 - Фото 1
ozalisk, ты веришь в то что отменят?
Чижик,
як і багатьом, мені дуже б цього хотілось. Сидіння на саморєзах до дна це канєшно круто, але особисто мені хотілося б ріднопасажирський довгий варіант горбатіка з дубль-кабіною.
Пропоную розглянути всі плюси і мінуси для держави (бюджету)
1. Тут недавно Президент обіщав розігнать кодло на митниці. Якби він відмінив розтаможку, відміна цих всих мудацьких митних зборів зіграла б йому на руку в ділі послаблення цього кодла - рушаться корупційні схеми, повязані з розтаможкою.
2. Це б добавило популярності діючому урядові, тут і до бабки не ходити.
3. В середньочасній перспективі відміна мит допомогла б навіть реформі МВС - зникає пропозиція хабарів на ринку хабарів, для хабарників зменшується простір маніпуляцій з "пасажир-не пасажир". Мені так здається.
4. Відміна мита зменшує вартість автомобілів як розхідного матеріалу для людей, що бізнесують, і ефект від цього може бути як від гіпотетичного ремонту доріг в масштабах всієї країни. Коротше, дешевість машин - це майже хороші дороги, навіть в короткочасовій перспективі. Вартість вантажоперевезень зменшиться. Це добре для економіки.

Негативні наслідки -
1. Специ по переобладнанню залишаються майже без роботи. Бердичів і т. д.
2. Хто купив раніше, зараз за ту саму ціну не продасть. Цей фактор частково перекривається відносно малою (після відміни мит) величиною різниці в ціні. Коротше кажучи, не так і багато треба доточити бабла, щоб поміняти свій переробок на ріднопасажир.

Люди, пропонуйте свої добавки до позитивних/негативних наслідків, буду публікувати оновлені пости зі списком )
__________________
Мікроавтобус - це не просто автомобіль, це спосіб мислення
...
ozalisk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору