Перегляд одного допису
Старий 28.04.2010, 09:35 #43
Аватар для Nazar
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Львів, Стрий

Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro

Вік: 36
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
Аватар для Nazar

Звідки Ви: Львів, Стрий
Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro
 
Вік: 36
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Може і соляра, в мене також раз було залив лівак, машина перестала тянути, дим появився, зразу заїхав WOG розбавив на половину і виїздив помало, після того лівак перестав лити і машина їздить.
Nazar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору