Тема
:
Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
Перегляд одного допису
05.03.2023, 10:29
#
4
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
Цитата:
Допис від
Leva
Через OBD та Clip бачу зміну рівня adBlue. А ще самостійно додав із каністри і ріневь став більше.
Фізично вимикали з баку цей датчік, та рівень падав в 0 по OBD та з'являлась помилка.
А що каже скадер ОД Рено?
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp