Тема
:
Датчик уровня топлива
Перегляд одного допису
19.10.2022, 17:44
#
19
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.941 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.941 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
Re: Датчик уровня топлива
Цитата:
Допис від
Postdove
Дякую за ідею. Але в мене ще насос всередині бака стоїть. Думаю , що через нього солярка сама не потече.
А хто знає, що в тебе, як профіль не заповнений!
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp