Перегляд одного допису
Старий 14.02.2021, 18:07 #176
Аватар для Василий Ш.
Василий Ш. Василий Ш. зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Луцьк

Авто: Opel Vivaro 2.5 2008 G9U630

Вік: 45
Дописи: 583
Вы сказали Спасибо: 272
Поблагодарили 422 раз(а) в 301 сообщениях
Репутація: 0
Василий Ш. Василий Ш. зараз поза форумом
Местный
Аватар для Василий Ш.

Звідки Ви: Луцьк
Авто: Opel Vivaro 2.5 2008 G9U630
 
Вік: 45
Дописи: 583
Вы сказали Спасибо: 272
Поблагодарили 422 раз(а) в 301 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.

Цитата:
Ну, напр., раптом там вже не рідні свічки стоять ?..
Так багато так і роблять, міняють,а ньюансів не знають...
Міняв знайомому, Траф 2.0,13р, взагалі були закручені NGK 4.5V !! Хоча теоретично вони там не можуть, не повинні бути.
Василий Ш. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору