Тема
:
Вибір та відгуки Опель Віваро,Рено Трафік
Перегляд одного допису
13.08.2020, 06:19
#
3127
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
Re: Выбор и отзывы Опель Виваро,Рено Трафик
Цитата:
Допис від
Gena-street
Якраз в курсі, саме тому нормальний бус опель віваро поменьшав до розмірів травелера і ко.
Сдулась Віварка!
Та ніколи він i не був Оpel, то Renault, тепер PSA!
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp