Тема
:
Как на этом говне ездить? =)
Перегляд одного допису
27.07.2018, 09:18
#
26
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
vitos svp
Местный
Звідки Ви
: Україна, Бердянськ
Авто
: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
Репутація:
0
Re: Как на этом говне ездить? =)
Цитата:
Допис від
kruk
это переделки с грузовых фургонов.
А ти вважаєш, що авто спец. призначення на конвеєрі виготовляють?
Цим займаються спеціалізовані фірми, а не виробники бусів. Здогадайся з одного разу, яку базу використовують.
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp
vitos svp
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vitos svp
Знайти дописи від vitos svp