Перегляд одного допису
Старий 30.12.2016, 20:07 #620
Аватар для olexa
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Біла Церква

Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ

Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
Аватар для olexa

Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
 
Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

Цитата:
Допис від Бодік  - Пост 398398 - Фото 1
А значки одинакові?
Є там ще Воксхол-віваро! Так от у нього інший значок. Англійці, як правило менше з'їжджені і, якщо правильно перероблені, то взнати неможливо, от тільки ціна тоді значно виростає.... Перше фари навиворіт, світловий потік вище зліва, двірнички стоять навпаки, фара заднього ходу дволампова зправа, сидуха водія без мікроліфта, а пасс із ним... ще там по дрібничкам. Якщо для себе робилось, то все перекидається там навіть посадкові місця є на обидва варіанти. Але це зайві кошти, от на продаж і стараються щось здешевити.
Цитата:
Допис від vixents  - Пост 398398 - Фото 2
європейках здвижні двері зправа, а в Англійця - зліва.
В мене їх дві і також мучався дурістю, "а шо як..." Хоч доки були з Бельгії, але на панелі прикурювач і гачок не так, як у всіх, - навпаки.
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...
olexa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили olexa за это сообщение:
Бодік (30.12.2016)