Цитата:
Допис від Бодік
А значки одинакові?
|
Є там ще Воксхол-віваро! Так от у нього інший значок. Англійці, як правило менше з'їжджені і, якщо правильно перероблені, то взнати неможливо, от тільки ціна тоді значно виростає.... Перше фари навиворіт, світловий потік вище зліва, двірнички стоять навпаки, фара заднього ходу дволампова зправа, сидуха водія без мікроліфта, а пасс із ним... ще там по дрібничкам. Якщо для себе робилось, то все перекидається там навіть посадкові місця є на обидва варіанти. Але це зайві кошти, от на продаж і стараються щось здешевити.
Цитата:
Допис від vixents
європейках здвижні двері зправа, а в Англійця - зліва.
|
В мене їх дві і також мучався дурістю, "а шо як..." Хоч доки були з Бельгії, але на панелі прикурювач і гачок не так, як у всіх, - навпаки.