Перегляд одного допису
Старий 30.12.2016, 12:56 #618
Аватар для vixents
vixents vixents зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина

Авто: пешеход

Дописи: 128
Вы сказали Спасибо: 17
Поблагодарили 47 раз(а) в 28 сообщениях
Репутація: 0
vixents vixents зараз поза форумом
Местный
Аватар для vixents

Звідки Ви: Украина
Авто: пешеход
 
Дописи: 128
Вы сказали Спасибо: 17
Поблагодарили 47 раз(а) в 28 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

Цитата:
Допис від Бодік  - Пост 398372 - Фото 1
Підскажіть як розрізнити чи не перероблений руль з права на ліво?
Перше, що спадає на думку - це бокові здвижні двері. В європейках здвижні двері зправа, а в Англійця - зліва.
vixents зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили vixents за это сообщение:
Бодік (30.12.2016)