Тема
:
Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
Перегляд одного допису
30.12.2016, 12:56
#
618
vixents
Местный
Звідки Ви
: Украина
Авто
: пешеход
Дописи: 128
Вы сказали Спасибо: 17
Поблагодарили 47 раз(а) в 28 сообщениях
Репутація:
0
vixents
Местный
Звідки Ви
: Украина
Авто
: пешеход
Дописи: 128
Вы сказали Спасибо: 17
Поблагодарили 47 раз(а) в 28 сообщениях
Репутація:
0
Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
Цитата:
Допис від
Бодік
Підскажіть як розрізнити чи не перероблений руль з права на ліво?
Перше, що спадає на думку - це бокові здвижні двері. В європейках здвижні двері зправа, а в Англійця - зліва.
Поблагодарили vixents за это сообщение:
Бодік
(30.12.2016)
vixents
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vixents
Знайти дописи від vixents
vixents
Подивитись профіль
Надіслати ПП для vixents
Знайти дописи від vixents