Перегляд одного допису
Старий 20.12.2016, 21:09 #615
Аватар для Vet
Vet Vet зараз поза форумом
Супер-модератор
 
 

Звідки Ви: Полтава,UA

Авто: VW Passat B7,CFFB

Вік: 49
Дописи: 1.351
Вы сказали Спасибо: 3.860
Поблагодарили 1.945 раз(а) в 1.013 сообщениях
Репутація: 0
Vet Vet зараз поза форумом
Супер-модератор
Аватар для Vet

Звідки Ви: Полтава,UA
Авто: VW Passat B7,CFFB
 
Вік: 49
Дописи: 1.351
Вы сказали Спасибо: 3.860
Поблагодарили 1.945 раз(а) в 1.013 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

Цитата:
Допис від vectra20  - Пост 397685 - Фото 1
то німець, а то хранцуз
Япа забыл ))))
Vet зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору