Перегляд одного допису
Старий 19.12.2016, 14:44 #612
Аватар для Вик123
Вик123 Вик123 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина

Авто: Рено

Дописи: 5.085
Вы сказали Спасибо: 3.579
Поблагодарили 3.952 раз(а) в 1.946 сообщениях
Репутація: 2
Вик123 Вик123 зараз поза форумом
Местный
Аватар для Вик123

Звідки Ви: Украина
Авто: Рено
 
Дописи: 5.085
Вы сказали Спасибо: 3.579
Поблагодарили 3.952 раз(а) в 1.946 сообщениях
Репутація: 2
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

Бодік, а ти тім шо в неті подзвони й запропонуй на штуку менше, подивись на реакцію
__________________
Всю жизнь живёш так чтоб было что вспомнить в старости......а в старости - бац - и склероз.
...
Вик123 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Вик123 за это сообщение:
Бодік (19.12.2016)