 |
Местный
|
|
Авто: Пешеход
Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
|
|
|
Местный
Авто: Пешеход
Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
|
Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
я б не сказав шо дороще,раз в неділю був но правда пізно десь після 10,00 то знайшов но один опель віваро 2,5 2007року за 10500 то нормальна ціна а в неті поза 11000
|