Перегляд одного допису
Старий 19.12.2016, 13:03 #611
Аватар для Бодік
Бодік Бодік зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Пешеход

Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Бодік Бодік зараз поза форумом
Местный
Аватар для Бодік

Авто: Пешеход
 
Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

я б не сказав шо дороще,раз в неділю був но правда пізно десь після 10,00 то знайшов но один опель віваро 2,5 2007року за 10500 то нормальна ціна а в неті поза 11000
Бодік зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору