Перегляд одного допису
Старий 18.12.2016, 20:03 #609
Аватар для Бодік
Бодік Бодік зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Пешеход

Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Бодік Бодік зараз поза форумом
Местный
Аватар для Бодік

Авто: Пешеход
 
Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

Цитата:
Допис від Freedom  - Пост 397505 - Фото 1
Бодік, якщо грузовик то є смисл свізіжі, якщо пас то більше пропозицій через авторіа
я шукаю пас.пока на авторіа нема підходящого троха ціни завищині
Бодік зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору