Тема
:
Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
Перегляд одного допису
18.12.2016, 20:03
#
609
Бодік
Местный
Авто
: Пешеход
Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація:
0
Бодік
Местный
Авто
: Пешеход
Вік: 42
Дописи: 101
Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація:
0
Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
Цитата:
Допис від
Freedom
Бодік
, якщо грузовик то є смисл свізіжі, якщо пас то більше пропозицій через авторіа
я шукаю пас.пока на авторіа нема підходящого троха ціни завищині
Бодік
Подивитись профіль
Надіслати ПП для Бодік
Знайти дописи від Бодік
Бодік
Подивитись профіль
Надіслати ПП для Бодік
Знайти дописи від Бодік