Перегляд одного допису
Старий 18.12.2016, 13:30 #608
Аватар для Freedom
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Ternopol

Авто: Рено Трафік 2,0 dci

Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
Аватар для Freedom

Звідки Ви: Ternopol
Авто: Рено Трафік 2,0 dci
 
Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

Бодік, якщо грузовик то є смисл свізіжі, якщо пас то більше пропозицій через авторіа
Freedom зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору