Тема
:
Витек....просто витек...
Перегляд одного допису
15.01.2016, 19:13
#
7
али
Местный
Звідки Ви
: киев
Авто
: рено трафик был, вито 638 и тур
Дописи: 1.309
Вы сказали Спасибо: 298
Поблагодарили 439 раз(а) в 272 сообщениях
Репутація:
0
али
Местный
Звідки Ви
: киев
Авто
: рено трафик был, вито 638 и тур
Дописи: 1.309
Вы сказали Спасибо: 298
Поблагодарили 439 раз(а) в 272 сообщениях
Репутація:
0
Re: Витек....просто витек...
Цитата:
Допис від
Bircha
А там не так вже багато залишилось
Ну-ну.....95000 родного пробега
али
Подивитись профіль
Надіслати ПП для али
Знайти дописи від али
али
Подивитись профіль
Надіслати ПП для али
Знайти дописи від али