Цитата:
Допис від HAMANN
У Мастеров даже передние ступичные подшипники идут не шариковые, а роликовые. Лично не видел. Дядька рассказывал что когда менял, то сам удивился. И вся подвеска намного крепче и надежнее. для наших дорог подвеска Трафика нежновата. Это из личного опыта. Но тоже зависит от местности по которой машина передвигается и манеры езды.
|
Є питання. Скільки шарових шарнірів має Мастєр в передній підвісці? Знаєш? Я наприклад туди не лазив. Але дивимось- Мастєр
http://renault.epcdata.ru/master/997...yaya_podveska/
Трафік-
http://renault.epcdata.ru/trafic/144...eska/01009520/
При наймі в Мастєра, три шарові на сторону. В Трафі одна. Так що про надійність ходової, то ще спорне питання.
ІМХО.
П.С. До речі, звертаємо увагу на трафовські ричаги, в дорестайлі (до 2006р.в) та рестайлі (після 2006 р,в.)
Ті ж ричаги різні в рестайлі, йдуть литі (чи ковані) в дорейсталі з листового металу та зварні.
Навіть шарові опори в дорейсталі мають кріплення болтами М10. В рестайлі М12.
Так що Х.З. Де переваги Трафа різних років випусу а де Мастєра.
Одне можу сказати зі своєї субєктивної точки зору. Що це різні автівки і мають виконувати різні функції. Хоча на перший погляд, різниця не дуже суттєва.
Іще раз добавляю. Що це моє ІМХО і можу в чомусь помилятись.