 |
Местный
|
|
Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
|
|
|
Местный
Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
Вік: 53
Дописи: 3.177
Вы сказали Спасибо: 2.757
Поблагодарили 1.940 раз(а) в 913 сообщениях
|
Re: Напряжение бортовой сети
Цитата:
Допис від MasikS
Немає різниці, навпаки буде легше привести в добрий стан, чим нижча початкова напруга, тим важче оживити. Звичайно, напруга ще ні про що не говорить, але постав на ампера 2, на сутки, поки не зарядиться повністю та десульфатуй обовьязково. Оживляються навіть в гіршому стані, це із особистої практики.
|
А як його десульфувати?
|