 |
Местный
|
|
Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
|
|
|
Местный
Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
|
Re: Помогите с выбором авто
Spaider, Жемчужина у моря, це моя мрія! Якщо є пассажир, то це остання, так би мовити, інстанція у переобладнанні авто, а все інше - мізер! У паспорті пасажир 9 місць, - і ти на коні, без питань! А коли гуз-пас 5/6 місць(взагалі не розумію такого переобладнання) - тоді будуть питання при спробі перевезти 7 чоловік, нехай і без проблем!
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...
|