Перегляд одного допису
Старий 23.01.2014, 21:06 #223
Аватар для olexa
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Біла Церква

Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ

Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
Аватар для olexa

Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
 
Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
Типово Re: Помогите с выбором авто

Spaider, Жемчужина у моря, це моя мрія! Якщо є пассажир, то це остання, так би мовити, інстанція у переобладнанні авто, а все інше - мізер! У паспорті пасажир 9 місць, - і ти на коні, без питань! А коли гуз-пас 5/6 місць(взагалі не розумію такого переобладнання) - тоді будуть питання при спробі перевезти 7 чоловік, нехай і без проблем!
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...
olexa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили olexa за это сообщение:
Spaider (23.01.2014)