Тема
:
Сентябрёвка 2013. Подымаем руки
Перегляд одного допису
16.09.2013, 08:27
#
323
ВОЛЬДЕМАР
Местный
Звідки Ви
: УКРАЇНА.ЛЬВІВ-МИКОЛАЇВ.
Авто
: VIVARO L2H1/"ЧОРНО-БІЛИЙ" 1.9dti 101 породиста коняка.
Вік: 44
Дописи: 1.392
Вы сказали Спасибо: 7.371
Поблагодарили 3.061 раз(а) в 1.116 сообщениях
Репутація:
2
ВОЛЬДЕМАР
Местный
Звідки Ви
: УКРАЇНА.ЛЬВІВ-МИКОЛАЇВ.
Авто
: VIVARO L2H1/"ЧОРНО-БІЛИЙ" 1.9dti 101 породиста коняка.
Вік: 44
Дописи: 1.392
Вы сказали Спасибо: 7.371
Поблагодарили 3.061 раз(а) в 1.116 сообщениях
Репутація:
2
Re: Сентябрёвка 2013. Подымаем руки
Цитата:
Допис від
Sumrak
значит я не зря не поехал)))
Скоріш неправда.
Просто це був другий день, а в наших бібіках ще автопілота не придумали.
А першим деньком ми відірвалися по повній.
В принципі мені ще не розказали всього.
ВОЛЬДЕМАР
Подивитись профіль
Надіслати ПП для ВОЛЬДЕМАР
Знайти дописи від ВОЛЬДЕМАР
ВОЛЬДЕМАР
Подивитись профіль
Надіслати ПП для ВОЛЬДЕМАР
Знайти дописи від ВОЛЬДЕМАР