Перегляд одного допису
Старий 16.09.2013, 08:27 #1
Аватар для ВОЛЬДЕМАР
ВОЛЬДЕМАР ВОЛЬДЕМАР зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: УКРАЇНА.ЛЬВІВ-МИКОЛАЇВ.

Авто: VIVARO L2H1/"ЧОРНО-БІЛИЙ" 1.9dti 101 породиста коняка.

Вік: 44
Дописи: 1.392
Вы сказали Спасибо: 7.371
Поблагодарили 3.061 раз(а) в 1.116 сообщениях
Репутація: 2
ВОЛЬДЕМАР ВОЛЬДЕМАР зараз поза форумом
Местный
Аватар для ВОЛЬДЕМАР

Звідки Ви: УКРАЇНА.ЛЬВІВ-МИКОЛАЇВ.
Авто: VIVARO L2H1/"ЧОРНО-БІЛИЙ" 1.9dti 101 породиста коняка.
 
Вік: 44
Дописи: 1.392
Вы сказали Спасибо: 7.371
Поблагодарили 3.061 раз(а) в 1.116 сообщениях
Репутація: 2
Типово Re: Сентябрёвка 2013. Подымаем руки

Цитата:
Допис від Sumrak  - Пост 184815 - Фото 1
значит я не зря не поехал)))
Скоріш неправда. - Пост 184815 - Фото 2 Просто це був другий день, а в наших бібіках ще автопілота не придумали. - Пост 184815 - Фото 3 А першим деньком ми відірвалися по повній. - Пост 184815 - Фото 4 - Пост 184815 - Фото 5 - Пост 184815 - Фото 6 - Пост 184815 - Фото 7 В принципі мені ще не розказали всього. - Пост 184815 - Фото 8
ВОЛЬДЕМАР зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору