Перегляд одного допису
Старий 05.02.2013, 20:10 #85
Аватар для olexa
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Біла Церква

Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ

Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
Аватар для olexa

Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
 
Вік: 65
Дописи: 3.878
Вы сказали Спасибо: 1.950
Поблагодарили 2.542 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
Типово

Цитата:
Допис від Шкодник  - Пост 151330 - Фото 1
Вложения размеры рено.pdf (26.5 Кб, 3 просмотров)
А мого і Стасового там нема! - Пост 151330 - Фото 2 - Пост 151330 - Фото 3 - Пост 151330 - Фото 4
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...

Востаннє редагував Vasek: 05.02.2013 о 20:22.
olexa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору