Цитата:
Допис від mehanik
Руслан-21, Что такое туман при морозе узнал в Киргизии в 80том году. Сантиметровые ледяные ёжики на всех холодных деталях, а на стекле ледяная корка, которую печка не топит и дворники не берут!
Добавлено через 1 минуту
Про дорогу молчу- стекло.
|
Казахстан?

Умань 03.12.2000 які там сантиметрові їжачки?

Ось пшеничне поле
Дорога, вірніше її узбіччя, звідки ледве вибрався - скло, це визначення слабо відображає його стан! А те, що було з електомережами - повний ...., дивіться самі шо було!:confused: Важили 1 м проводу з льодом - 59 кг!:eek: Діаметр льодового панциря на проводі - 20-25 см!:eek:

Ну і лісополоси вздовж дороги!:confused:

За якість фото, звиняйте, фотографував на плівкову мильницю і негатив загубився, а це скани зі старих фото.
Саме зледеніння протікало за кілька годин - спочатку була така собі мряка, туман, а потім дощик заморосив так активно і різко почала падати температура. Вся волога, що випадала одразу перетворювалась на лід і осідала на всьому. Перші не витримали дерева - почали ламатись, потім стовпи електромереж і наостанок уже самі провода почали рватись, ну там, де стовпи встояли. Одним словом, "кінець світу" Умань пережив ще у грудні 2000 року. Місто було без світла і тепла, в цілому, близько тиждня! Ось так!