Цитата:
Допис від Шкодник
Что там думать? взял прикуриватель от Канго(их больше на разборах и цена в 2 раза ниже чем на Траф,но они одинаковы)  выковырял крючок не поцарапав пластик:cool:
Увидел провод,(он в держателе крючка)-подсоеденил.Работает-повезло..Если нет берешь релюху(ставили обычную от сигнализации) и вставляшь в пустое гнездо в левом ряду внизу-пользуешся.
Блок реле над педалью газа 
ПС Я подсветку снял бо не влазило,хочешь чтоб светило думаем как его туда впихнуть))
|
В мене з самого початку стоять навпаки, крючок біля коліна водія і видно, що його хотіли виколупати але не змогли, а прикурювач біля пасажира. Аби той крюк витяги, треба сам крюк повернути. Для чого вставляв цвях 100. Ідея з другим була, коли Шкодник собі робив, а потім якось потухла сама-собою! У багажник ще треба розетку протягнути, провід уже є, а гнізда ніяк не знайду. Володя, може координати кинеш де брав.