Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Техпідтримка (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Футболки з символікою "busovod.com" (https://busovod.ua/showthread.php?t=6929)

Nazar 06.12.2009 16:42

Футболки з символікою "busovod.com"
 
Привіт усім. :)
На даний момент ми маємо уже наклейки на машинах і розроюляється клубний календар, прийшов час просуватись надалі.
Трохи подумавши ми вирішили до НР зробити клубні футболки, так як взявся за це діло буду вдячний за пропозиції по дизайну і можливо навіть в когось знайомі роблять або навіть хтось особисто займається тим і можна дешевше домовитись, як ні тоді надрукую у Львові.
Орієнтована ціна буде 60 грн(весною замовляли партію 50 шт вийшло по 55 грн, з емблемою спереді і заді), думаю всі хто буде на зустрічі на НР буде не протів отримати таку футболку.
По дизайну думав спереді з емблемою хюндая і підписом "busovod.com" або з ніком кожного учасника(так вона вийде індивідуальна) і наприклад з таким бусіком як на аватарці Oleg`a_2000. А заді напис "busovod.com".
Також можна буде організувати по домовленості відсилання іншим учасникам форуму.

Nazar 06.12.2009 16:44

Забув написати, якщо буду робити я то хочу до кінця цього тижня замовити або на початку наступного, надалі вже кінець року і буде проблематично це зробити, тому бажано вирішити усе оперативно і без флуду. :)

bayk777 06.12.2009 17:05

Nazar, я за!! Можно будет передать на Каховку?

abez 06.12.2009 17:06

Nazar, символика Хюндая - лишнее, у нас уже достаточно машин других марок.

Nazar 06.12.2009 17:32

Цитата:

Допис від abez (Допис 51844)
Nazar, символика Хюндая - лишнее, у нас уже достаточно машин других марок.

Знаю, забув про це коли писав лист, тоді замість символіки такий бусік як в Олега, або просто нік спереді, а заді сайт.

Цитата:

Допис від bayk777 (Допис 51843)
Nazar, я за!! Можно будет передать на Каховку?

Відправити можна, якщо будуть ще замовлення то заїду і відправлю зразу усім бажаючим.

genagirka 06.12.2009 20:50

Я тоже 100% За!!! А что касается символики хюндая и фото бусика, то я думаю что если сзади во всех одинаково логотип форума, то спереди ник и по желанию бусик или символика или и что то другое. Хотя с пожеланиями надо определиться каждому побыстрее.
Лично я согласен и на общие футболки, если будут для всех одинаковые. Ну а если с никами, то спереди ник и хюндайчик, а сзади логотип форума. Я заказываю две штуки если возможно разного цвета сами футболки.
Заранее спасибо тем кто это будет внедрять в жизнь.

alexusaty 06.12.2009 21:10

Nazar, присоединяюсь. Вариант футболки - спереди логотип хюндай, сзади ник на форуме. Или наоборот. Ну а у тех у кого бусы других фирм - соответствующие логотипы.

ALEXEY 06.12.2009 21:13

Блин,классная идея! Nazar,респект! Я за ник и логотип как у Олега!

Nazar 06.12.2009 21:26

Та я думаю можна цей логотипчик хюндайчика всім втулити там не пише хюндай, а просто малюнок буса, але цікавить думка влвсників інакших авто, якщо буде від них тоді екскіз в корелі то зробим щось інакше.
Завтра ще народ підтяниться і почуєм їх думку.

Oleg_2000 07.12.2009 09:06

ОООО!!!! Порадовали старика)))) Если понадобятся исходники логотипа могу выслать. Или доработать что либо... Принимаю заказы)))) Идея хороша! Была у меня мысль - на каждое водительское зеркало приклеить знак , букву... что угодно что бы было видно своих. А то встретились два одноклубника и не узнали друг друга.

Чижик 07.12.2009 09:31

Идея просто ЖИРЬ! :cool::cool::cool:
НА щёт эскизов? То идеи две:
1. Спереди ник, с задду www.busovod.com
2. Спереди аватарка Oleg_2000, с зади ник и www.busovod.com

Как ИМХО значёк Хёнде не пойдёт. Разбавленый сайт разными представителями автопрома. А каждому леписть свой значёк? Както нето...:(

ALEXEY 07.12.2009 09:32

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 51863)
Та я думаю можна цей логотипчик хюндайчика всім втулити там не пише хюндай, а просто малюнок буса, але цікавить думка влвсників інакших авто, якщо буде від них тоді екскіз в корелі то зробим щось інакше.
Завтра ще народ підтяниться і почуєм їх думку.

Nazar, узнай стоимость и огласи народу, я думаю все захотят такие клубные футболки! А вот с цветом самой футболки, так может желтый как бус Суворова?

ALEXEY 07.12.2009 09:34

Цитата:

Допис від Чижик (Допис 51897)
Как ИМХО значёк Хёнде не пойдёт. Разбавленый сайт разными представителями автопрома. А каждому леписть свой значёк? Както нето...:(

Да, я тоже думаю значек Хёнде уже не совсем будет в тему,но логотип бусика полюбому!

RossoNeri 07.12.2009 09:47

Я думаю, что помимо значка Хёнде можно под надписью www.busovod.com поместить еще несколько значков, тот же Форд, Рено и т.д.

SUVOROV 07.12.2009 10:10

Цитата:

Допис від alexxey (Допис 51898)
как бус Суворова?

Я за, обеими руками! Я заказываю полюбому! Насчет разместить на футболке разные логотипы, и рисунки - это хорошо, но думаю что это значительно увеличит стоимость. Ник и BUSOVOD.COM, должны присутствовать полюбому!

Nazar 07.12.2009 10:22

Відвіда щойно один салон, така ситуація значить, сама футболка 60 грн(якщо брати більше 10 то буде знижка по 5 грн на футболку або більше вже домовлятись потрібно, футболки якості нормальної 100%Cotton, в мене такі є від Юлі вже рік перуться і ношу під светром постійно, якістю задоволений) і ще щоб наклеїти щось потрібно заплатити 60 грн за А4, тобто як в нас усі написи влізутьмя на пів аркуша А4 тоді вийде по 30 грн і знову якщо заказувати білше 10 можна буде домовитись за знижку.
Тобто сума виходить 120 грн якщо купляти в них футболки і написів набереться на А4.
Буду далі шукати де можна дешевше заказати.

Nazar 07.12.2009 10:26

Цитата:

Допис від alexxey (Допис 51898)
Nazar, узнай стоимость и огласи народу, я думаю все захотят такие клубные футболки! А вот с цветом самой футболки, так может желтый как бус Суворова?

Початкова ціна вже є, буду далі шукати.
На рахунок кольору то кожен яку хоче таку замовить, я наприклад не люблю жовтий колір, соррі, тому собі буду брати для початку синеньку.

За рахунок логотипа це я помилково написав, і ще я вот подумав можливо краще спереді сайт а заді нік, так сайт буде більше в очі кидатись..

Nazar 07.12.2009 10:28

Цитата:

Допис від SUVOROV (Допис 51903)
Я за, обеими руками! Я заказываю полюбому! Насчет разместить на футболке разные логотипы, и рисунки - это хорошо, но думаю что это значительно увеличит стоимость.

Закинь фото футболки яке купляв на хюндай-клубі, як там оформлена мені подобається як вони там зробили.

ALEXEY 07.12.2009 10:30

Цитата:

Допис від RossoNeri (Допис 51901)
Я думаю, что помимо значка Хёнде можно под надписью www.busovod.com поместить еще несколько значков, тот же Форд, Рено и т.д.

Не,эт уже будет реклама авто а не клубная атрибутика! Просто бусик как у Олега на автарке(там кстате и адрес сайта есть) так что отдельно можно не писать- это сзади, а спереди ник и с одной стороны маленькими буквами busuvod.com!Помоему отличный вариант, и не наляписто и меньше печати,то есть дешевле! или наоборот, сзади ник,а спереди логотип! И это, я уже хочуууу такую футболку, давайте определяться:)

SUVOROV 07.12.2009 11:27

У темі 3 долучень
Цитата:

Допис від Nazar (Допис 51906)
можливо краще спереді сайт а заді нік,

Однозначно, так и надо делать!

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 51907)
Закинь фото футболки яке купляв на хюндай-клубі, як там оформлена мені подобається як вони там зробили.



Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:05.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©