Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун,паливна,єлектроніка (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=98)
-   -   MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера (https://busovod.ua/showthread.php?t=20730)

VanTransfers 27.06.2019 22:25

MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Спершу по суті, а кому цікаво, внизу написав історію свого кондиціонера.

І того - заклинив у мене компресор кондиціонера. По VIN A 003 230 23 11. Притягли мене на станцію, бо спочатку я і не розумів, що в мене сталось. Коли він заклинив, ремінь буксував на ролику, задимів як камаз. На станції завів і практично зразу зірвало муфту. Почали розводити мене на тисячку баксів, тіпа заміна радіатора, компресора, клапан TRW, промивка системи, заправка. Показав я їм середній палець і повалив додому. Обдзвонив усі шроти, визначив ціну компресорів. Вирішив не мити систему, не міняти клапан, а поставити бв компресор. Є варіант поставити від Vito, який коштує 250$? а можна від легкової, який можна взяти за 100$ ф менше.

ПИТАННЯ хто знає, яка модель компресора підійде по кріпленню??? або від якого мерса, по кузову і році стоїть такий самий компресор?

Найбільша стаття витрат по моєму автомобілю це постійний догляд за кондиціонером. Перший ремонт був, коли взяв машину, вона виявилась після удару з переду. З того часу пожинаю плоди бариг, які халатно підвязали хомутами, любим способом зібрали машину.
Поміняв я перший раз радіатор, вроді не пожлобив, розвели мене на діагностику і ремонт компресора. Вивалив я тонну бабла. В дорозі на німців почув свист, вимкнув конд, вертаючись зразу заїхав до них, запаяли трубку, заправили і благословили. Конд працював сумнівно, бо були провали. Навіть на трасі, тобто при хорошому обдуві радіатора, температура на видачі була низька, в салоні була дика вологість. Після вимикання він оживав і знову дув деякий час, і так циклічно.
Через сезон поїхав заправлятись, виявилось знову гнилий радіатор. Поміняв, заправив. Дивним чудом працював він краще ніж при першому радіаторі і свіжому перебиранні компресора.
В березні цього року, перед поїздкою в іспанію перебирав ролики, ремні... сказали шків компресора міняти, показали, що є люфт. Стиснув зуби і поміняв. В іспанії кілька разів вмикав не надовго конд, чув скреготіння, але грішив на натяжний ролик, бо його не міняли, не став ризикувати і вимкнув конд.
Ну і тепер в нас притиснула жара, включив конд і той самий скрегіт, поки не заклинив компресор.

вите4ек 30.06.2019 15:19

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Надо знать модель компрессора , на трафике у меня стоит делфи v5 их ставили и на вольво и на рейнж роверы и на японцы какие то .

VanTransfers 30.06.2019 23:12

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Цитата:

Допис від вите4ек (Допис 451349)
Надо знать модель компрессора , на трафике у меня стоит делфи v5 их ставили и на вольво и на рейнж роверы и на японцы какие то .

Так от задача якраз в тому і стоїть. Сам зняти не зможу і не дуже хочу. Сьогодні забрав у тестя компресор, прикину чи в мене той самий і буду пробувати шукати.

sobol 01.07.2019 19:41

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
А ще краще заїхати і відкачати фреон

VanTransfers 02.07.2019 19:33

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 451397)
А ще краще заїхати і відкачати фреон

фреон відкачувати?))) ні, дякую. Система без газу померає.

sergeyss9 02.07.2019 21:48

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Цитата:

Допис від VanTransfers (Допис 451422)
фреон відкачувати?))) ні, дякую. Система без газу померає.

Це хто таке сказав ? Моя система 2 роки без фріону відкатала , потім знайшов та замінив патрубок , радіатор та осушитєть - заправив і банзай !

Devid 02.07.2019 22:09

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 451430)
Це хто таке сказав ? Моя система 2 роки без фріону відкатала , потім знайшов та замінив патрубок , радіатор та осушитєть - заправив і банзай !

зачем сравнивать компресор трафа с электро муфтой и мерсовский постоянного привода.

sergeyss9 02.07.2019 22:27

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 451433)
зачем сравнивать компресор трафа с электро муфтой и мерсовский постоянного привода.

Ну тут взагалі не уточнювався тип компресора .В знайомого на 639 стояв компресор з електро муфтою + колхоз з релюх .А штатний він там був чи міняний х.з .

Devid 02.07.2019 22:31

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 451436)
Ну тут взагалі не уточнювався тип компресора .В знайомого на 639 стояв компресор з електро муфтою + колхоз з релюх .А штатний він там був чи міняний х.з .

тс даже номер указал оригинальный. https://www.google.com.ua/search?q=A...w=1326&bih=668

VanTransfers 07.07.2019 22:16

Re: MB_Vito_639_OM646 Компресор кондиціонера
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 451437)
тс даже номер указал оригинальный. https://www.google.com.ua/search?q=A...w=1326&bih=668

взагалі це по він коду номер, а як виявилось в реалі ще інший А 002 230 19 11.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 451436)
Ну тут взагалі не уточнювався тип компресора .В знайомого на 639 стояв компресор з електро муфтою + колхоз з релюх .А штатний він там був чи міняний х.з .

на 639 це раніше колхознічали, а тепер майстрам нахєр не охота з цим паритись. ото я і вишу зараз в повітрі, бо бум на компресори


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:57.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©