Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун,паливна,єлектроніка (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=98)
-   -   Паливна (https://busovod.ua/showthread.php?t=18926)

Nazar911 07.01.2017 04:44

Паливна
 
Всім привіт. Така біда, неможливо завести зранку машину. Заводиться на пару секунд і зразу глохне. Крутіння стартера нічого не дає, навіть до повної розрядки акумулятора. Якщо на буксир то заводиться і працює цілий день, а ніч постоїть і все таж біда на ранок. Замітив що трубка подачі топлива з баку порожня(зліва перша). І ще коли сідав в машину раніше то тормоза можна було прокачати, а зранку приходиш і педаль не нажимається тобто повітря вже там немає. Може хтось вже таке мав? Що можете порадити? На всіх сто розводять руками і не хочуть братися.... свята...
Віто 108. 2001р

димончик 07.01.2017 07:40

Re: Паливна
 
є в нас тут такий хлопак Bircha, якщо не помиляюсь маэ він таке авто, та й проблема в нього подібна була. Спробуй зв'язатися, ось його темка : https://busovod.ua/showthread.php?t=15466

Nazar911 07.01.2017 10:02

Re: Паливна
 
Цитата:

Допис від димончик (Допис 398939)
є в нас тут такий хлопак Bircha, якщо не помиляюсь маэ він таке авто, та й проблема в нього подібна була. Спробуй зв'язатися, ось його темка : https://busovod.ua/showthread.php?t=15466

Дякую попробую. Але і сюди б хотів щоб відписалися люди.

Bircha 07.01.2017 13:03

Re: Паливна
 
Nazar911, Поперше і саме головне глянь чи не тіка соляра з фільтра в бак. Мав таку болячку викинув купу грошей, і клапан міняв на рейкі і форси робив і колечка поміняв на всіх штуцерах і клапан на фільтраку і все одно воно було. Вилічів тіке встановленням груші підкачки з рено кенгу в магістраль з баку.
ПС Як мені сказали шо треба мінять сам підкачюющій насос, от такі пироги

Nazar911 07.01.2017 16:28

Re: Паливна
 
Bircha, Сьогодні зранку вийшов рішив глянути а там ппц. ніде абсолютно нічого, з баку в вільтр, з фільтра на насос, з насоса, на форсунки, навіть ті що в самому низу під мотором повністю пусті були. завів з буксиру і то сцеплення пустив і так ще метрів 10 їхав поки соляри не набрало. і ще таке на сто вчора завели машину і зняли подачу з баку на фільт а вона робила... сказали чудеса, такого ще не бачили, тобто чи з обратки бере з баку чи хз вообще. сказали після свят приїхати будуть розбирати...а я і так вже в 2.4к попав((( теж все виміняв(міняв масло і заодно всі фільтри). вот тепер думаю чи варто знову до них їхати.

Bircha 07.01.2017 16:45

Re: Паливна
 
Nazar911, Я тобі дам пораду зразу постав грушу на подачю з бака, десь було фото но не найду мадуть в Алі є точно, обратка йде через філтрак і на нему зправа клапан підігріву. З грушою легше і фільтрак мінять, не треба заливать соляру, просто закачав і все.

Добавлено через 1 минуту
На груші свій клапан є ото він і не дає стікать солярі в бак назад

Добавлено через 2 минуты
На фільтрі трубки в мене прозорі як заглушиш то видно як соляра назад стіка. З бака середня трубка на фільтрі

PavelV 07.01.2017 20:34

Re: Паливна
 
Nazar911,100 відсотково клапан не трима і соляра назад тікає...
грушу мона брати будь яку, хоч ту що солярку качати (з двома шланжиками) головне напрямок не перепутати і герметично поставити...
на крайняк поки груші толкової нема мона і з ближайшого ларька автозапчастин клапан обратки з жигуля чи зубили, сугубо шоб соляра в бак не тікала поки стоїть...

Цитата:

Допис від Nazar911 (Допис 398965)
зняли подачу з баку на фільт а вона робила

не їдь до них!!!!!
знімати подачу соляри на працюючому...шо вони побачить хотіли?

і особливо не заводить з буксиру якщо одразу не хапає... в ПНВТ змазка зазвичай це солярка, а якщо її там нема може швидко вмерти один з найдорожчих агрегатів (не рахуючи двигун в зборі)

Nazar911 07.01.2017 20:44

Re: Паливна
 
PavelV, клапан обратки поміняв оригінал 250грн. Не воно. Таке враження шо воно просто вакуум якийсь робить. Вот зараз без 15 9 і вже незміг завести. Постояла біля дому 4 години. Акб крутить і все.... Завелось на 2 сек і заглохла. Зараз її ніде взяти.. А так треба буде купляти. А то я вже всіх знайомих передзвонюю)))))

На рахунок з буксиру, то вона вже тіпа гуде но ще не так як повинно. ну незнаю як пояснити. Специфічний однорідний гул а аж потім схапує тіпа соляру заганяє в фільтр і потім взриває.

Bircha 07.01.2017 20:51

Re: Паливна
 
Nazar911, Я тобі кажу соляра уходе 1000% бо в іншому випадку не хвалалаб взагалі

Добавлено через 32 секунды
Цитата:

Допис від Nazar911 (Допис 398978)
клапан обратки поміняв оригінал 250грн. Не воно

Ти чітав шо я писав?

Добавлено через 1 минуту
Набери мене погомоним трохи

PavelV 07.01.2017 23:31

Re: Паливна
 
Nazar911, клапан не обратки, а той що не дає солярі назад по трубці в бак зтекти і лишити пусту паливну...
на вході паливной а не на виході (де обратка)
от груша й стала б таким додатковим клапаном...або на перший час простий клапан обратки жигуля/зубила вставити на виході між фільтром і рампой шоб соляра не тікала...

Bircha 07.01.2017 23:50

Re: Паливна
 
Цитата:

Допис від PavelV (Допис 399002)
фільтром і рампой шоб соляра не тікала...

Между фильтром и баком ;) попутно решая проблему замены топливного фильтра

PavelV 07.01.2017 23:59

Re: Паливна
 
Bircha,хм....

Добавлено через 57 секунд
Bircha,а....да-да-да-да-да...перед самим фільтром:ok:

Bircha 08.01.2017 00:22

Re: Паливна
 
Цитата:

Допис від PavelV (Допис 399007)
Bircha,хм....

Добавлено через 57 секунд
Bircha,а....да-да-да-да-да...перед самим фільтром:ok:

На вито нет места после а перед токо в районе коробки :beer:

PavelV 08.01.2017 00:52

Re: Паливна
 
Bircha,знач у 108 все не так як у 109 (2.2сді) бо там місця валом, а фільтр то залізний бочонок прикручений хомутом і на який шлангочки приходять

Nazar911 08.01.2017 09:50

Re: Паливна
 
Сьогодні ще буде так як є. А вже з понеділка думаю поставлю цю грушу. Надіюсь допоможе.

Добавлено через 6 часов 55 минут
Появилися нові симптоми, тільки що їздив на заправку, думав залити до повного дизель+ на WOG і коли відкрив бак туда рвонулось повітря, тоїсть якийсь вакуум там образовався тому і думаю що воно в бак відсасує соляру і груша тут не допоможе. але все таки я її завтра поставлю! які ще будуть думки?

кабан 08.01.2017 19:48

Re: Паливна
 
Может поможет совет!когда то сталкивался с такой проблемой на опеле.решил оч просто.поставил насос с печки запорожца(он качает пока не заполнит систему).утром на кнопку нажал 20 сек и он замолчал т.е накачал .ключ на старт и поехали.после запуска тумблер выключал

Bircha 08.01.2017 20:59

Re: Паливна
 
Цитата:

Допис від Nazar911 (Допис 399021)
коли відкрив бак туда рвонулось повітря, тоїсть якийсь вакуум там образовався

Если от туда то не вакуум а наоборот давление избыточное. Дренаж идет вместе с заливной трубкой и выходит в лючек. Как вариант не доворачивай пробку пока

Nazar911 09.01.2017 00:07

Re: Паливна
 
Bircha, не звідти а туди. Кришку було важче дістати. Всасувало а не наоборот)))

Добавлено через 1 минуту
кабан, не спорю щось доставити можливо і простіше. Але хотілося б рішити без добавок. Ну крім груші, завтра поставлю 100%

kruk 09.01.2017 09:06

Re: Паливна
 
Цитата:

Допис від Nazar911 (Допис 399021)
відкрив бак туда рвонулось повітря

По идее приток воздуха в бак должен быть. Попробуй ,как писали выше не полностью закручивать пробку. Может все симптомы пропадут. Если нет доступа воздуха при качающем насосе двигатель работает,солярка из бака поступает,но на её место не поступает воздух и получается в баке отрицательное давление . Которое при заглушенном двигателе солярку всасывает назад в бак.

Nazar911 09.01.2017 10:20

Re: Паливна
 
kruk,я теж про це думав, і залишив кришку не докрученою на ніч, за години 2 буду йти шукати по магазинам грушу, а потім пробувати заводити) і ще чому тоді повітря не повертається в бак, і кудою воно взагалі повинно туди повертатись?


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:18.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©