Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Кузов та салон (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=89)
-   -   Слабая штатная печка на Vivaro? (https://busovod.ua/showthread.php?t=21497)

Postdove 25.11.2021 22:03

Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Вроде бы похожей темы не нашел. Если что, просьба модераторов перенести сообщение.

Я раньше слышал, что у Трафика/Виваро слабая штатная печка, но чтобы настолько...
На улице позавчера было около ноля градусов, температура двигателя около 90. На месте включаю печку, чтобы немного согреться. Результат близкий к никакому. Речь не идет об обогреве пассажирского салона, тут бы водителю как-то согреться. Радиатор печки не забит. Это видно по тому, что при включении вентилятора в 3 или 4 положение, начинает падать температура двигателя. Из дефлекторов дует воздухом 40, может максимум 50градусов. При движении на скорости выше 100 печка греет более-менее нормально, но это пока на улице был ноль.

Отсюда вопрос, кто-нибудь ставил на печку циркуляционные насосы, такие как на всех Мерседесах? Если да, то есть ли от этого результат?

ПавелК 25.11.2021 22:19

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Повинна працювать. Може пробка на бачку тосола не тримає?
Або з заслонками проблеми.

vitos svp 25.11.2021 22:38

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466439)
Вроде бы похожей темы не нашел. Если что, просьба модераторов перенести сообщение.

Я раньше слышал, что у Трафика/Виваро слабая штатная печка, но чтобы настолько...
На улице позавчера было около ноля градусов, температура двигателя около 90. На месте включаю печку, чтобы немного согреться. Результат близкий к никакому. Речь не идет об обогреве пассажирского салона, тут бы водителю как-то согреться. Радиатор печки не забит. Это видно по тому, что при включении вентилятора в 3 или 4 положение, начинает падать температура двигателя. Из дефлекторов дует воздухом 40, может максимум 50градусов. При движении на скорости выше 100 печка греет более-менее нормально, но это пока на улице был ноль.

Отсюда вопрос, кто-нибудь ставил на печку циркуляционные насосы, такие как на всех Мерседесах? Если да, то есть ли от этого результат?

В тебе бензиновий двигун з температурою 90'С?
Передня пічка на Трафіках розрахована на передні сидіння для салону повинна бути задня пічка яка працює в режимі рециркуляції + догрівач, тоді в салоні буде тепло!
перводь заслонку на режим рециркуляції буде тепліше! Я взагалі думаю може з заслонці вирізати невилику дюрку, що в рециркуляції було завжди невелике підмішування забортного повітря!

Колян БУ-БУ 25.11.2021 23:26

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Может патрубки завоздушены? Тогда на ХХ она греть и не будет.. или забит сам радиатор печки?

Piric 26.11.2021 00:15

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466439)
Я раньше слышал, что у Трафика/Виваро слабая штатная печка, но чтобы настолько...

Я бы не сказал....
Печка довольно неплохо греет , весь салон прогревает без проблем .
Ищите проблему , воздух в системе , печке либо забит радиатор печки.

RomaS 26.11.2021 01:20

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
У меня греется быстро, и жарит хорошо даже на ХХ. Выше 20 ставлю климат только в сильные морозы. Проверяйте тены подогрева ОЖ.

ПавелК 26.11.2021 07:28

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від RomaS (Допис 466455)
У меня греется быстро, и жарит хорошо даже на ХХ. Выше 20 ставлю климат только в сильные морозы. Проверяйте тены подогрева ОЖ.

Саме так !

Postdove 26.11.2021 10:43

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від ПавелК (Допис 466441)
Повинна працювать. Може пробка на бачку тосола не тримає?

Пробка тримає, по звуку відкривання десь біля 1 бар.


Цитата:

Допис від ПавелК (Допис 466441)
Або з заслонками проблеми.


З якими саме заслонками? Якщо ті, що в торпеді, то при переводі регулятора заслонок добре чутно, як там всередині торпеди щось переключається.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466445)
В тебе бензиновий двигун з температурою 90'С?


Ні, мотор 1,9 дизель. На шкалі середина, якраз підписано 90 градусів.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466448)
Может патрубки завоздушены? Тогда на ХХ она греть и не будет.. или забит сам радиатор печки?


Я ж вище писав, коли включаєш вентилятор пічки на 3 або 4, температура мотора починає падати з 90 десь на 80, тобто радіатор не забитий і не завоздушений. Відбір тепла з мотора йде, а от куди воно дівається?

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від RomaS (Допис 466455)
Проверяйте тены подогрева ОЖ.


При 80-90 градусах мотора тоже должны работать ТЭН-ы ?

ПавелК 26.11.2021 11:16

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466462)
З якими саме заслонками? Якщо ті, що в торпеді, то при переводі регулятора заслонок добре чутно, як там всередині торпеди щось переключається.

Як зараз кажуть - "ключове слово -щось !" Я б перевірив, чудес небуває.

Postdove 26.11.2021 11:24

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від ПавелК (Допис 466468)
Як зараз кажуть - "ключове слово -щось !" Я б перевірив, чудес небуває.


Ясно. Щоб перевірити, треба всю торпеду розбирати, чи можна якось простіше долізти до заслонок?

WolkCub 26.11.2021 12:56

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466439)
что при включении вентилятора в 3 или 4 положение, начинает падать температура двигателя.

если с 4 палок падает до двух это не але.
меняйте термостат и будет вам счастье. сам неделю назад по тем же причинам сменил.
ну и так то трафик не супер прогревается, но пластиковые заглушки на морду https://ddaudio.com.ua/ опять же сильно помогут.

Postdove 26.11.2021 14:30

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від WolkCub (Допис 466470)
если с 4 палок падает до двух это не але.
меняйте термостат и будет вам счастье. сам неделю назад по тем же причинам сменил.
.


У меня нет палок, а старый вариант щитка, с полноценной шкалой. Ну может быть с 90 падает не до 80, а до 82-83.
В движении с печкой, и при работе мотора на месте, но без печки, температура мотора стабильно держится 90. Менять термостат не вижу смысла.
И даже имея эти 80 градусов на моторе, при отдаче в салон должны дать 65-70, что будет ощутимым теплом.



Такой вопрос ко всем. Электрический привод только на заслонке "Улица/салон", или еще на каких-то заслонках есть?

Добавлено через 1 час 7 минут
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466445)
перводь заслонку на режим рециркуляції буде тепліше!


Виваро недавно, потому с печкой еще пока не разобрался.

Но, на других машинах в режиме рециркуляции печка всегда греет хуже, особенно в движении. Режим рециркуляции нужен, только если едешь за какой-то вонючкой. Ну и при работе кондиционера. И то, при работе кондиционера нужно довольно часто переключаться на забор наружного воздуха.

Василий Ш. 26.11.2021 16:31

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Електропривід тільки на рециркуляцію..
Напрямки потоку і температура на тросиках, вони виходять до ніг пасажира

Postdove 26.11.2021 16:55

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Дякую. Завтра полізу до заслонки рециркуляції. На інших форумах вже знайшов інфу, що це проблемне місце у Трафіка/Віваро.




=============
Форум чогось друкує не всі букви "З" .

Добавлено через 21 минуту
Цитата:

Допис від WolkCub (Допис 466470)
трафик не супер прогревается, но пластиковые заглушки на морду https://ddaudio.com.ua/ опять же сильно помогут.


По ссылке заглушек нету...

Василий Ш. 26.11.2021 18:20

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Проблемне місце не заслонка, а сам привід заслонки. Там попадає вода, і плату з‘їдає корозія. А заслонка- просто забір повітря вулиця/салон.

Не погано було б прикріпити якісь показники температури, думаю багатьом цікаво. І сам би знав чи є якийсь результат

В мене при температурі +– 80°, з воздуховода 55-60°, теж не Ташкент…

Postdove 26.11.2021 18:27

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 466479)
Проблемне місце не заслонка, а сам привід заслонки. Там попадає вода, і плату з‘їдає корозія. А заслонка- просто забір повітря вулиця/салон.

Не погано було б прикріпити якісь показники температури, думаю багатьом цікаво. І сам би знав чи є якийсь результат

В мене при температурі +– 80°, з воздуховода 55-60°, теж не Ташкент…


То я умовно назвав заслонкою, звісно мова йде про привід заслонки.
По результатам обо`вязково напишу.

vitos svp 26.11.2021 21:36

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466462)
Ні, мотор 1,9 дизель. На шкалі середина, якраз підписано 90 градусів.

Так заповни свій профіль!

Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466462)
Я ж вище писав, коли включаєш вентилятор пічки на 3 або 4, температура мотора починає падати з 90 десь на 80, тобто радіатор не забитий і не завоздушений. Відбір тепла з мотора йде, а от куди воно дівається?

зменшуй потік повітря, підвищиться його температуа! Дизельний двигун виділяє недостатньо тепла, тому і падає температура! Або термостат не перекриває велике коло!

Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466462)
При 80-90 градусах мотора тоже должны работать ТЭН-ы ?

подивись алгоритм їх роботи! коли вмикаються, коли вимикаються!

Добавлено через 8 минут
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466472)
...
Но, на других машинах в режиме рециркуляции печка всегда греет хуже, особенно в движении.

Ти думав коли це писав?
Температура повітря на виході з пічки залежить, від температури теплообмінника, об'єму проходящего повітря і температури повітря на вході в теплообмінник!

vectra20 26.11.2021 21:54

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
можу предложить мокре Вебасто 5кВт
будеш в трусах їздити

Postdove 27.11.2021 08:51

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 466487)
можу предложить мокре Вебасто 5кВт


Вебасто своїх, тільки сухих, пару штук валяється. Поки що не бачу необхідності їх ставити.

Добавлено через 8 минут
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466484)

Ти думав коли це писав?
Температура нагріву повітря залежить, від температури теплообмінника, об'єму проходящего повітря і температури повітря на вході в теплообмінник! Зменшуй потік повітря, підвищиться його температуа!


Хлопчику, я майже за 30 років, переїздив десь на 25 авто різних марок і моделей. То що ти пишеш, то все теорія. На практиці ж, на всіх машинах, що їздив( ну може Віваро дійсно якесь не таке) результат один і той же самий. ВІдкрита заслонка на вулицю- пічка гріє краще( звісно це при справному термостаті). ТОМУ ЩО збільшується потік повітря. При рециркуляції потік ЗАВЖДИ менше. Мабуть тому, що менше отвори, через які заходить повітря з салону. А при русі потік ззовні взагалі, в рази більше, ніж при рециркуляції. За рахунок того, що повітря заходить примусово, виходить щось на зразок наддуву.


Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466484)
подивись алгоритм їх роботи! коли вмикаються, коли вимикаються!


Де можна подивитись алгоритм? Чи ти як завжди, тільки п......., а конкретики нуль?

Добавлено через 36 минут
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466484)

Дизельний двигун виділяє недостатньо тепла, тому і падає температура!

Далеко не всі дизельні двигуни виділяють недостатньо тепла. На ті що виділяють недостатньо тепла, ставлять догрівачі. Поки що не чув, щоб на Віваро масово ставлили догрівачі.

Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466484)
Або термостат не перекриває велике коло!


Для недостатньо уважних: з термостатом все О.К., при русі держить стабільно 90, і температуру набирає досить швидко.

vitos svp 27.11.2021 09:30

Re: Слабая штатная печка на Vivaro?
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466491)
Хлопчику, я майже за 30 років, переїздив майже на 25 авто різних марок і моделей. То що ти пишеш, то все теорія.

Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466491)
Далеко не всі дизельні двигуни виділяють недостатньо тепла. На ті що виділяють недостатньо тепла, ставлять догрівачі.

В дідуся:D 30-ти річна "практика" на КрАЗах і кітайських какашках, не відповідає з "теоретичною" роботою рециркуляції на трафіках!

Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466491)
Де можна подивитись алгоритм? Чи ти як завжди, тільки п......., а конкретики нуль?

Дідусь не знає, взяти техничну інформацію про авто, чи просто читати не може?

Цитата:

Допис від Postdove (Допис 466491)
Поки що не чув, щоб на Віваро масово ставлили догрівачі.

Дідусь масово перевірив пасажирськи версії Трафіков, бусів від МБ і WV, щоб робити такі висновки?


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:19.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©