Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ? (https://busovod.ua/showthread.php?t=19958)

Андрій рудий 31.01.2018 12:14

Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Машина віваро 2.5 2007 рік . Приблизно півтора роки тому робив двигун , після ремонту наїздив 50 тисяч і почались проблеми з запуском двигуна зранку потрібно було прокрутити довше стартером. На сервісі перевірили паливну апаратуру ,все нормально а машина погано зводиться, порадили їхати до Моториста . Поїхав до того який робив мені двигун, сказав що це підсос повітря а він таким не займається . Поїздивши так ще два місяці машина почала заводитись ще гірше частково пропала тяга і з'явився звук пчихання який йшов з під клапанної кришки. Поїхав знову до свого Моториста лишив машину і сказав нехай щось робить бо двигун ще на гарантії після ремонту. Короче зняли форсунки компресія між циліндрами гуляла ,зняли головку між першим і другим і між третім і четвертим прогоріла прокладка .На запитання як таке може бути відповідає що то не його вина і він не знає як таке сталося. Подзвонив по телефоні до колєґи в Київ каже що то вина майстра , і що є три причини :1 не замінив болти головки 2:не дотягнув головку 3 не перевірив площини блока. Підкажіть що робити ? Чи давати на нього щоб робив за свій рахунок? Чи це не його вина?

Romaha55 31.01.2018 12:23

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
а що у 2.5 літровому 5 циліндрів?
а якщо по суті питання то довести що це вина майстра ви не зможете.. він скаже що мотор був перегрітий і головку повело... і хочете за гроші він зробить.. але за рік часу потягнута головка чи блок вже б себе показали.. на рахунок того що не поміняні болти то я сумніваюсь, він же за них не платить..

Devid 31.01.2018 15:12

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
интересная ситуашка. могу сказать сугубо своё мнение. мастер там не при делах. объясняю: какой был ремонт? никто из цепочки поставщик, заказчик, мастер, клиент, не несет ответственность за качество и оригинальнось купленных и установленных запчастей. непосредственно механик несет поную ответственность за правильно собранный мотор при условии четко регламентируемом моменте затяжки всех абсолютно узлов и деталей крепежа, по техноте. если мануал настойчиво обязывает замену болтов и гаек-то это нужно делать не зависимо от согласия или не согласия клиента. лично я не встречал механиков которые дают гарантию более чем 20тыс пробега. сейчас у меня стоит аналогичный мотор с кенго. год назад делался полный капремонт. пробег за год 80тыс. мотор не выключается. пробило прокладку. болты гбц новые оригинал, прокладка новая оригинал, плоскость гбц шлифованная, плоскость блока тоже шлифовалась.

Romaha55 31.01.2018 15:29

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
от і я про то.. де гарантія що власник не перегрів мотор?.. чи ще щось не зробив..а якби кожен через рік приїжджав і вимагав ремонту за рахунок когось?..

sergeyss9 31.01.2018 15:49

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Я от одного не пойму - кампутерну діагностику що не робили відколи почались проблеми ?
На машині мого знайомого (2,5 дорестайл )як пробило прокладку між 2 та 3 циліндром - коррекція форс по всім циліндрам була в районі 4,5-5 .А як на місці погазувати то на асфальті чорне п'ятно сажі .

Romaha55 31.01.2018 15:59

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
може і добре що не робили.. а то ще б після недодіагностів робив би форсунки а потім двигун.. при пробитій прокладці корекція буде в максимумі постійно і це зрозуміло, компресії нема і ЕБУ хоче вирівняти роботу двигуна.. питання стоїть в тому чи це гарантійний випадок?? я думаю ні..
навіть якби зробили діагностику а прокладка ще не дуже пускає то можливо форсунки би і не показали +-5 і що тоді?? форсунки на ремонт?? а якщо б показало +-5 то все рівно стало би питання чи можна зробити це по гарантії..

Вик123 31.01.2018 16:48

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Все упоминают про новые болты. Понятно, старые уже слегка "потянутые", а как при установке новых учитывается шлифовка гбц и блока?

Eugene 31.01.2018 16:58

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 428177)
Все упоминают про новые болты. Понятно, старые уже слегка "потянутые", а как при установке новых учитывается шлифовка гбц и блока?

Це діло має прокладкою регулюватись.

Вик123 31.01.2018 17:04

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Eugene (Допис 428179)
Це діло має прокладкою регулюватись.

А...ну да...

sergeyss9 31.01.2018 17:09

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 428171)
може і добре що не робили.. а то ще б після недодіагностів робив би форсунки а потім двигун.. при пробитій прокладці корекція буде в максимумі постійно і це зрозуміло, компресії нема і ЕБУ хоче вирівняти роботу двигуна.. питання стоїть в тому чи це гарантійний випадок?? я думаю ні..
навіть якби зробили діагностику а прокладка ще не дуже пускає то можливо форсунки би і не показали +-5 і що тоді?? форсунки на ремонт?? а якщо б показало +-5 то все рівно стало би питання чи можна зробити це по гарантії..

І часто таке буває що всі форси мертві ? Мабуть тільки в тому випадку коли топливна конкретно погнала стружку або якимось дармовим гуталіном постійно заправляються .

Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 428177)
Все упоминают про новые болты. Понятно, старые уже слегка "потянутые", а как при установке новых учитывается шлифовка гбц и блока?

Там є певні допуски на розтяжку .Іноді ставлять старі болти , коли вони відповідають нормам .

А гарантії на 50 тис ніхто не дасть це 100% . Моя думка така : якщо моторист дійсно толковий - хай робить двигло , звісно за гроші . Якщо є сумніви в його компетентності - так незамінних людей нема , хай робить інший .Або заміна двигуна - ну то вже лотерея .

Devid 31.01.2018 17:38

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 428177)
Все упоминают про новые болты. Понятно, старые уже слегка "потянутые", а как при установке новых учитывается шлифовка гбц и блока?

в дизеле, высота поршня над блоком. индикатором.

Андрій рудий 31.01.2018 19:49

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Добрий вечір. Проблема в тому що корекція по форсунках була ідеальна, як таке може бути всі в шоці кажуть що проблема напевно в мозґах після перешивки коли видаляли сажовий.двигун не був перегрітий це 100 % . Коли робив двигун майстер купляв всі запчастини сам бо казав що дає на них гарантію, інакше відмовлявся робити двигун. А от чи перевіряв він площину блока це незнаю.

Devid 31.01.2018 20:28

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Андрій рудий (Допис 428196)
Добрий вечір. Проблема в тому що корекція по форсунках була ідеальна, як таке може бути всі в шоці кажуть що проблема напевно в мозґах після перешивки коли видаляли сажовий.двигун не був перегрітий це 100 % . Коли робив двигун майстер купляв всі запчастини сам бо казав що дає на них гарантію, інакше відмовлявся робити двигун. А от чи перевіряв він площину блока це незнаю.

Андрей, за полтора года, вы спалили как минимум 5 тонн дизеля. заменили 3-5 раз масло в моторе. никто здравомыслящий не даст гарантию на работу и запчасти "до гробовой доски" нужно быть реалистом. у меня клиент ремонтировал форсы. ценник 11000грн. за год он проехал на них 120тыс км. и они пошабашили. вопрос: гарантийный ли ремонт форсунок?

Tkach73 31.01.2018 20:49

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Андрій рудий, Если честно,то радуйся что мастер не послал тебя! Даже на новой машине это не посчитали бы гарантийным случаем,не то что на десятилетнем бусе! Где обслуживание за эти полтора года проводили,какие запчасти и масла применялись? Так что халява здесь не проскочит! ;)

Romaha55 31.01.2018 21:19

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 428177)
Все упоминают про новые болты. Понятно, старые уже слегка "потянутые", а как при установке новых учитывается шлифовка гбц и блока?

а якщо блок не шліфується то і прокладку можна брати таку яка була?
а про болти то нові болти можна зажати так як пише книжка з певним моментом і доворотом а старі я б не ризикнув довертати на скільки там градусів..

Беза 31.01.2018 21:45

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Андрій рудий (Допис 428153)
Чи давати на нього щоб робив за свій рахунок? Чи це не його вина?

Не , ну если он давал гарантию 60 тыс, тогда его вина.

Цитата:

Допис від Андрій рудий (Допис 428153)
Приблизно півтора роки тому робив двигун

где-то я такое уже слышал

Devid 31.01.2018 21:48

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 428204)
а якщо блок не шліфується то і прокладку можна брати таку яка була?

шлифовка блока очень редкая работа. в основном шлифуют/фрезеруют гбц. прокладкой нужно компенсировать уменьшение.(встречу поршня и гбц.)

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Беза (Допис 428211)
Не , ну если он давал гарантию 60 тыс, тогда его вина.

он мог сказать что угодно. абы клиент не убежал. на хф полно неадекватов, заливаю в уши клиентам всё что те хотят слышать

DRB 01.02.2018 08:52

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Гарантійний випадок чи ні?
Це можна лише в договорі прочитати. Мати чек на роботу бажано.

Але ж зроблено у когось без цих документів? Тому гарантія чи ні вирішує майстер.
Хочете мати гарантію? Робіть в 2 рази дорожче на якихось СТО де буде підписано договір і описано все про гарантію.

Romaha55 01.02.2018 08:52

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
то що шліфовки блока рідкусть то я знаю. якщо блок не шліфується то і виступ поршня над площиною блока не змінюється, відповідно і прокладка може бути та що була, в смислі нова але така сама

Devid 01.02.2018 09:48

Re: Допоможіть розібратись чи гарантійний ремонт чи не гарантійний ?
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 428233)
то що шліфовки блока рідкусть то я знаю. якщо блок не шліфується то і виступ поршня над площиною блока не змінюється, відповідно і прокладка може бути та що була, в смислі нова але така сама

если была расточка блока, замена втулки шатуна, замена поршней. высота может быть другой.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:43.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©