Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Grand Starex/H-1/H-300 с 2008 г.в. (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=134)
-   -   Задні амортизатори/Нижній сайлентблок. (https://busovod.ua/showthread.php?t=17242)

Каспер 16.10.2015 16:18

Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
У темі 4 долучень
Появився стук в задній підвісці.При огляді виявив, що нижнє вухо амортизатора торохтить об шасі - розлізся сайлентблок.Сам амортизатор ще хароший.
Окремо сайлентблок не продається, тільки з амортизатором. Новий САКС коштує приблизно 1300 грн. Задавила жаба, та й з фінансами трохи напряг.Пошерстив суміжні форуми. Вумні люди пишуть,шо підходить від Дачії з передньої підвіски,але з проточкою внутрішньої втулки.Оскільки каталожний номер не був вказаний, то цей варіант був відкинутий.
Другий варіант - це від... ГАЗ-53 (ПАЗ).На цьому варіанті й зупинився:yes3:
Замість одного рідного сайлентблока ставиться два газоновських + дві тарільчаті шайби.
Із старого сайлентблока вирізав внутрішню втулку.Сайлентблоки вставив конусом всередину,запресував в тисках внутрішню втулку, перед тим трошки змастивши її милом.
Демонтаж/монтаж амортизаторів проводив навіть не знімаючи коліс, все зручно та доступно.
Багато хто скаже, шо це "колхоз":disgust:. Можливо, але ціна 4 резинки ГАЗ-53 4*10=40 грн + 4 шайби*3=12 грн,разом 52 грн.Пробіг вже 4,5 тис.км,все добре,в салоні тихо, стуку немає, гроші зекономлені:meowth:
Долучення 45367Долучення 45368Долучення 45369Долучення 45370

DRB 16.10.2015 16:20

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Якщо ціль зекономити гроші і на безпеку і якість руху не впливає (а тут це не вплине)- це не колхоз.

Але є одне але:
резина інша, форма трохи інша - буде швидше зношуватись, будете частіше міняти.

mishanjka 16.10.2015 16:20

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Цитата:

Допис від Каспер (Допис 342052)
Появився стук в задній підвісці.При огляді виявив, що нижнє вухо амортизатора торохтить об шасі - розлізся сайлентблок.Сам амортизатор ще хароший.
Окремо сайлентблок не продається, тільки з амортизатором. Новий САКС коштує приблизно 1300 грн. Задавила жаба, та й з фінансами трохи напряг.Пошерстив суміжні форуми. Вумні люди пишуть,шо підходить від Дачії з передньої підвіски,але з проточкою внутрішньої втулки.Оскільки каталожний номер не був вказаний, то цей варіант був відкинутий.
Другий варіант - це від... ГАЗ-53 (ПАЗ).На цьому варіанті й зупинився:yes3:
Замість одного рідного сайлентблока ставиться два газоновських + дві тарільчаті шайби.
Із старого сайлентблока вирізав внутрішню втулку.Сайлентблоки вставив конусом всередину,запресував в тисках внутрішню втулку, перед тим трошки змастивши її милом.
Демонтаж/монтаж амортизаторів проводив навіть не знімаючи коліс, все зручно та доступно.
Багато хто скаже, шо це "колхоз":disgust:. Можливо, але ціна 4 резинки ГАЗ-53 4*10=40 грн + 4 шайби*3=12 грн,разом 52 грн.Пробіг вже 4,5 тис.км,все добре,в салоні тихо, стуку немає, гроші зекономлені:meowth:
Долучення 45367Долучення 45368Долучення 45369Долучення 45370

:vo:

Вик123 16.10.2015 16:22

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
От коли ці резинки накриють я от тоді і вирішиш, шо насправді колхоз :-)

Каспер 16.10.2015 16:25

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 342053)
резина інша, форма трохи інша - буде швидше зношуватись, будете частіше міняти

Можливо. Але навіть якщо буде хватать на 10-15 тис.км, то то дуже добре. Сорок гривень резинки + година часу на заміну обох сторін. Я думаю, що то не великі витрати.

Шкодник 16.10.2015 16:37

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
На Канго такое же делал,от газа резинки подошди- втулил,и забыл)

Санек02 16.10.2015 17:49

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Эти резинки если не давать появится люфту т.е периодически просматривать то будут ходить пока амортизатор не крякнет. Кто работал на газонах тот знает что они менялись с амортизатором и то если следили за машиной , а не просто ездили

Son 23.10.2015 20:26

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
А внутренняя металическая втулка осталась старая?

Каспер 30.10.2015 14:14

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Цитата:

Допис від Son (Допис 344198)
А внутренняя металическая втулка осталась старая?

Цитата:

Допис від Каспер (Допис 342052)
Із старого сайлентблока вирізав внутрішню втулку.

читаємо уважніше:no-no:

Каспер 11.02.2016 13:47

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
У темі 7 долучень
Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.Частина друга

Приблизно через 7 тис.км знову почув стук в задній підвісці. Зупинився, заглянув під авто і побачив, що нижній сайлентблок правого амортизатора зовсім відсутній, залишився тільки болт, на лівому було все в нормі. Причина в тому, що після встановлення "колхозного" сайлентблоку не хватило різьби для гровера, а фіксуючого герметика для різьби в мене тоді не було. Вопшем, як кажуть, людський фактор:D

Знову базар та пошук тих самих "газоновських" резинок. Але продаван запропонував мені кращу альтернативу - поліуретанові резинки з "уазовської" ресори. Як раз був знятий амортизатор і примірка показала, що це саме то:vo:
Купив чотири штуки по 20 грн/шт.+ дві гайки з пластиковою вставкою + фіксатор різьби. Шоб уже навєрняка.

Долучення 47771

Долучення 47772

Долучення 47773

Оскільки внутрішня втулка була також втрачена, то я виготовив нові з товстостінної трубки, яка ідеально підійшла за розміром

Долучення 47774

реинки пообрізав по розміру, але трошки залишив запас щоб були на пару міліметрів довші за проушину амортизатора

Долучення 47775

получилось ось так

Долучення 47776

Долучення 47777

Вже на цих поліуретанових втулках проїхав приблизно тисячу км, поки що все нормально. Будемо наблюдать.

mehanik 11.02.2016 20:22

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Каспер, Я тоже таким занимаюсь.:secret:;) На 2-3 года хватает, при такой цене- норм.:vo:

Каспер 12.04.2017 20:42

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
У темі 2 долучень
Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.Частина третя, або не роби так як я
Не робіть того всього, що описано вище. Все то конкретний колхоз:beeee:
Постійно розкручуються гайки. Я садив на різьбовий фіксатор, все одно розкручуються та починають тарабаніть. І одного разу мені то все надоїло. Поставив конкретні гровери та затягнув трубою. Всьо, тішина, але недовго... ось що з того вийшло
Долучення 53407

чого так? а все дуже просто - саморобний "сайлентблок" не виконував свою пряму функцію. Було наглухо та жостко все зажато наружними шайбами, от вуха амортів і обломило.

Якби я спочатку поставив шайбу меншого розміру (на фото нижче справа), то може ще і поїздило. А так маємо те що маємо.

Долучення 53408

Вилічилось все дуже просто - покупкою нових амортизаторів:)

Пізніше знайшов ось це https://www.drive2.ru/l/8223680/, вроді як все підходить. Сам не щупав, не скажу. Каталожний номер 552532W100. Хто попробує, відпишіться про досвід, буду вдячний.

димончик 12.04.2017 21:11

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
два года назад брал, пока ездяют http://auto-mechanic.com.ua/p3026163...rtizatora.html, http://auto-mechanic.com.ua/p3026167...rtizatora.html.
Тогда, правда, были около 30-40 грн. за штуку

Каспер 12.04.2017 21:42

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
димончик, бус трошки не той:poke:

Bircha 12.04.2017 23:26

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Брехня уха оторвало не от колхоза то уже им срок пришел а ты продлил смерть еще на год или больле

igrok960 12.04.2017 23:54

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Цитата:

Допис від Bircha (Допис 408032)
Брехня уха оторвало не от колхоза то уже им срок пришел

Если трубой и зажать уши то возможно,а вообще надо обжимать на опущенной с домкрата.
На моих(ВАЗовских) переваренные уши,прошли около 30тыс.,один раз сразу оборвало но не вместе моей сварки а под стаканом.

димончик 13.04.2017 08:15

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Цитата:

Допис від Каспер (Допис 408017)
димончик, бус трошки не тойЗадні амортизатори/Нижній сайлентблок. - Пост 408017 - Фото 1

а я и не туда, :ah:

Добавлено через 9 минут
как по мне, можно и поколхозить... как я вижу надо внутреннюю втулку четко подогнать по размеру, то есть так,что бы при закручивании гайка упиралась именно во втулку, тогда гайка не будет откручиваться, а уже сами резинки подрезать в размер, так что бы и жестко было, ну и оставалось куда сыграть...
ну не раз же колхозили в старые иномарки: и подушки моторов, и опорные, и в рессоры, в большинстве своем ездило, ну не без неудач, но все же....

Добавлено через 16 минут
а еще как вариант- привозили как- то клиенты стойки с чего-то , и с восьмерки салейнтблоки( не помню откуда) , так по внутреннему совпадало, по наруже в токарном лишак по резине срезали, и укоротили в размер, вроде все стало и поехало....

Каспер 13.04.2017 13:49

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Цитата:

Допис від igrok960 (Допис 408035)
Если трубой и зажать уши то возможно,а вообще надо обжимать на опущенной с домкрата.

Зажимав якраз правильно, під нагрузкою. А от шайби поставив завеликі. Були б менші шайби, то ще, я думаю, поїздило б:maybe2:

MasikS 13.04.2017 14:19

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
Всередину втулки, резинової, необхідно вставити стальну втулку, щоб вона спиняла прижим шайби з гайкою. Резинка, втулка буде по ній рухатись.

Каспер 13.04.2017 14:28

Re: Задні амортизатори/Нижній сайлентблок.
 
MasikS, там є стальні втулкиhttps://busovod.ua/showpost.php?p=363902&postcount=10, просто шайби були занадто великі. Дуже плотно була прижата резинка до самого вуха аморта.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:41.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©