Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання та тюнінг (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=111)
-   -   Citroen C4 Picasso (https://busovod.ua/showthread.php?t=16590)

cruiser 24.05.2015 12:49

Citroen C4 Picasso
 
Нужен семейный автомобиль, такой как Citroen C4 Picasso, т.е. универсал или минивен, на бензине, чтоб газ поставить.
Вопрос - как этот Пикасо в жизни и вообще ?

Вик123 24.05.2015 14:36

Re: Citroen C4 Picasso
 
cruiser, основного Гарбузовода затюкали у нас))))))). Попробуй в личку.

alexusaty 25.05.2015 16:33

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від cruiser (Допис 320291)
Citroen C4 Picasso, т.е. универсал или минивен, на бензине, чтоб газ поставить.

Вот я могу ошибаться, но они кажись только дизельные бывают. Сам некоторое время назад рассматривал этот автомобиль как вариант для покупки...
В автобазарах бензиновых моделей в предложениях не видел.

Паша Первомайский 25.05.2015 16:34

Re: Citroen C4 Picasso
 
Есть бензиновые:meowth:

alexusaty 25.05.2015 20:49

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від Паша Первомайский (Допис 320474)
Есть бензиновые

Ну спорить не буду. Говорил же - могу ошибаться. Однако, ИМХО, дизель выгоднее будет в плане расхода. При заявленном 6-7 литров по городу можно заправляться и на самых дорогих заправках.

cruiser 26.05.2015 12:08

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від alexusaty (Допис 320511)
Ну спорить не буду. Говорил же - могу ошибаться. Однако, ИМХО, дизель выгоднее будет в плане расхода. При заявленном 6-7 литров по городу можно заправляться и на самых дорогих заправках.

Ну а представь тот же расход, но только газа (ну плюс 10% для противников газа).

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від alexusaty (Допис 320473)
Вот я могу ошибаться, но они кажись только дизельные бывают. Сам некоторое время назад рассматривал этот автомобиль как вариант для покупки...
В автобазарах бензиновых моделей в предложениях не видел.

Вот вариант
Или даже из Одессы/Ильичёвска вот

Может кто скажет за другие машины, например Мазда 5, Мицубиси Грандис, Киа Каренс, каке ещё есть ?
По цене хочу уложиться в 10 тысяч.

DRB 26.05.2015 12:19

Re: Citroen C4 Picasso
 
Зразу скажу - якщо потрібен сімейний автомобіль і сім"я велика - газ зжере хороший кусок місця в багажнику і отримаєте невеликикй запас ходу. Для нормального запасу ходу при заправці - зжере все місце в багажнику.

Шукайте дизель. Економність дизеля майже покриває зараз витрати по газу.

Дуже сподобався мені Chrysler - не знаю що за модель, там сидіння в підлогу ховаються, а коли стоять на місці то ті ніші можна під речі використати. І на газу доволі непогана витрата пального, і кліренс високий.

Я сам катався на Grandis - шикарне авто, реально всі 3 ряди можна їхати, але якщо газ - запаска в багажник, то багато речей з собою не візьмеш. Використовувати зручно 2 ряди сидінь.

Витрата газу не плюс 10% від заявленого а плюс 20% і не до дизеля а до бензину.

Для порівняння - одне і те ж авто - Шкода 1,6 жере 8-9 літрів бензину при економному русі і 5-6 на 1,9 турбодизелі
відповідно газу вона буде жерти 10-11 літрів (якщо налаштувати нормально зможуть) а дизеля 5-6 - різниця майже в 2 рази між дизелем і газом по витраті пального на одному і тому ж авто


запам"ятайте - авто газу жере на 20% більше і не від дизеля а від бензину!

Добавлено через 4 минуты
от погуглив - по відгуках витрата дизеля в районі 6 на пікасо, бензин в районі 10

cruiser 26.05.2015 12:25

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 320645)
Зразу скажу - якщо потрібен сімейний автомобіль і сім"я велика - газ зжере хороший кусок місця в багажнику і отримаєте невеликикй запас ходу. Для нормального запасу ходу при заправці - зжере все місце в багажнику.

Спасибо за совет, но мне нужен бензиновый. А про газ , бензин и дизель, про их расход есть другая тема.

Вик123 26.05.2015 12:25

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 320645)
газу вона буде жерти 10-11 літрів (якщо налаштувати нормально зможуть) а дизеля 5-6 - різниця майже в 2 рази між дизелем і газом по витраті пального

А вот в денежном эквиваленте на газу получится гораздо дешевле.

DRB 26.05.2015 12:30

Re: Citroen C4 Picasso
 
5 літрів дизеля проти 10 літрів газу на 100
дизель - 100 грн
газ - 80 грн
економія 20 грн на 100 км

Установка газова нормальна - 800-1000 доларів це десь 19000 грн беремо
ділимо на 20 множимо на 100
навіть при ідеальних умовах окупність - 95 000 км треба проїхати!

Дизель і газ - вибір дизель! Бензин і газ - вибір - ГАЗ


і то це лише зараз, я думаю різниця по ціні вирівняється і в результаті буде десь 10% різниця.

Зате на одному балоні можна буде проїхати в 3 рази менше ніж на повному баку дизеля, буде забрано місце в багажнику, і кожні 10 000 треба ще заїзджати крім звичайного ТО ще й на ТО по газу. І газ - постійні регулювання і дрібні коригування

Я не кажу що газ це погано, але вибирати між дизелем і газом не можна. Якщо у вас вибір чи ставити на бензиновий двигун газ - то вибір - ставити!.


Окупність на бензиновому двигуні зовсім інша
8 літрів бензину 160 грн
10 літрів газу 80 грн
різниця 60 грн
Окупність - 31000 км.

Паша Первомайский 26.05.2015 12:30

Re: Citroen C4 Picasso
 
Когда ГБО было 2-го поколения, тогда расход был +20%, сейчас уже 4-ое поколения и это +10% к расходу бензина.

DRB 26.05.2015 12:39

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від Паша Первомайский (Допис 320652)
Когда ГБО было 2-го поколения, тогда расход был +20%, сейчас уже 4-ое поколения и это +10% к расходу бензина.


Ви їздите на газу? Я відкатав на газу більше ніж 150 000 км.
Витрата +20% і то в мене ще було нормально налаштовано, бо були люди хто мав і +30%

Заїдьте до установщиків газу - спитайте - дають вони гарантію на витрату пального менше ніж 20%? При чому щоб лямбда показувала нормальну суміш щоб не попалило клапана?

Вик123 26.05.2015 12:43

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 320651)
Установка газова нормальна - 800-1000 доларів це десь 19000 грн беремо

Раздели на два и это будет справедливо.
Не рассказал ты и о стоимости дизельных фильтров, гемороем с выбором соляры и постоянным страхом "вылета" дизельной топливной, что с лихвой перекрывает мелкие неудобства использования гбо.))

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від DRB (Допис 320655)
Ви їздите на газу?

Я езжу на газу с 98-го года. Сейчас имеется и метановая и пропановая и дизель. Есть с чем сравнивать.

DRB 26.05.2015 12:49

Re: Citroen C4 Picasso
 
якщо розділити на 2 то будуть дешеві форсунки, балон на 40 літрів і т.д.

Про страх вильоту дизеля - ви говорите про ушатані дизельні авто.

Помилився - я на газу 250 000 накатав а не 150

Я написав свою думку після того як проїхав 238 000 на авто яке брав з салону (бензин) і безпроблемно продав. установка газова на ньому пройшла десь 220 000 приблизно. Наступне авто проїхав на газу 30 000 приблизно (установка газу на бензин) і теж безпроблемно.

Зараз маю дизель - проїхав біля 18 000 на ньому.
І маю відгуки від водіїв на дизелях (в тому числі французах)

Всі дизельні проблеми - або на ушатаних авто або на старих авто, або після заправок неякісним дизелем.

А Ви вирішуйте - прислухатись до моїх порад чи ні.

До речі - ще в 2 рази частіше бажано на газу міняти свічки, а на деяких авто в 2 рази частіше робити регулювання клапанів (наприклад Mitsubishi - моє попереднє авто) - додавайте ще й ці суми при газу

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 320656)
Сейчас имеется и метановая и пропановая и дизель. Есть с чем сравнивать.

Ви порівнюєте авто однакової марки?
Дизель і метан і пропан?

Я для порівняння брав Шкоду і Шкоду в цифрах.

Бо якби я наприклад порівнював Шкоду бензині мітсубіші Грандіс бензин а не газ навіть - то це порівнювати не можна!
У Шкоди 8-9 літрів по місту може бути витрата бензину, в той час як у Грандіса витрата бензину не менше 12-13 літрів

Паша Первомайский 26.05.2015 12:55

Re: Citroen C4 Picasso
 
В дискуссию не вступаю, т.к считаю бесполезным делом, у каждого останется своё мнение про дизель и бензин-газ, а общее восприятие человека может изменится :aiwan-hi:

DRB 26.05.2015 12:58

Re: Citroen C4 Picasso
 
Так, я теж більш дискутувати не буду.
Я просто чому пробую людям дати зрозуміти основне.
Якщо брати одну марку авто, приблизно однакову потужність двигуна то вибір
1. Бензин - встановлювати газ? - так, встановлювати
2. Дизель чи бензин авто брати - тут ще можна подумати якщо не вважати на більші витрати по бензину - це як різні релігії просто
3. Дизель чи для економії таке ж авто брати і ставити газ - от тут я й пробую донести що не вартує брати бенз заради примарної економії через пару років. Легкові нові авто на дизелі зараз більш економні.

cruiser 26.05.2015 13:49

Re: Citroen C4 Picasso
 
Мужики! Есть другая тема про газ! Прошу же - не флудите здесь!

DRB 26.05.2015 14:01

Re: Citroen C4 Picasso
 
По темі може пропустив :) ти на Крайслер не дивився? здається Гранд вояжер.. Скільки людей планується в авто?

cruiser 26.05.2015 17:04

Re: Citroen C4 Picasso
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 320666)
Скільки людей планується в авто?

Четверо, я , жена и двое немовлят (пока :) ). Чтоб коляска сзади помещалась. Машина в основном для жены, у меня рабочий бус.

DRB 26.05.2015 17:10

Re: Citroen C4 Picasso
 
Ну на 4-х тоді вистачить любого мінівена, це якщо 5-6 людй то проблеми з нормальним розміщенням можуть бути.

А взагалі - бус рулить :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:33.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©