Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Куплю... (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=120)
-   -   Подарите или продайте гидроопору!) (https://busovod.ua/showthread.php?t=20638)

Pawtet 14.04.2019 01:29

Подарите или продайте гидроопору!)
 
Всем привет. Очень нужна бу гидроопора на трафик 1.9, можно просевшая, главное не потекшая!
Ситуация такая, поменял все 4 подушки на двигателе (все поставил нормальные а гидроопору полиуретан) и как забрал машину с сто то появился гул в салоне и детонация двигателя и вот грешу на гидроопору. Свою отдал взамен на полиуретан, так вот чтобы убедиться что точно она хочу попробовать поставить бу чтобы не покупать зря так как цена в 100 долларов смущает немного. Может у кого валяется старая- продайте за пиво или подарите, буду очень благодарен.

Ключик 15.04.2019 10:17

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Гідроопора повина бути оригінал, хоча в мене стоїть сасік. А отой поліуретан, хрень сама настояща. Пересвідчився на своїй автівці. Все що можна з нього ставити то це втулки стабілізатора і то потрібно заглядати чи не зїло сам стабілізатор.

Pawtet 15.04.2019 12:31

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Так я ось і хочу спробувати поставити старий оригінал щоб точно переконатись що вона.

Ключик 15.04.2019 14:19

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Цитата:

Допис від Pawtet (Допис 448957)
Так я ось і хочу спробувати поставити старий оригінал щоб точно переконатись що вона.

Ви не пробуйте, а ставте. Там повино стояти гідроопора, а не кусок чорт пойми чого. Не зря її туди конструктора поставили.

Pawtet 16.04.2019 12:34

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Цитата:

Допис від Ключик (Допис 448965)
Ви не пробуйте, а ставте. Там повино стояти гідроопора, а не кусок чорт пойми чого. Не зря її туди конструктора поставили.

Всеодно хочу спочатку спробувати бу поставити,а потім купити нову. Так що якщо в когось валяється стара напишіть пліз)

Шкодник 16.04.2019 16:38

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
При такій вартості гідроопори ніхто не буде міняти тому що вона поржавіла.
Тільки гарантована кончина
Pawtet, дюже сумніваюсь що в когось валяется жива бу.
Розборки можливо, але це кіт у чоботях

Devid 16.04.2019 18:19

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
эксперимент ценой под 2т грн.

данилыч 19.05.2019 11:46

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Теж раніше експерементував з поліуретаном в гідроопору,спочатку як поставив, то вібрація така була що панель приборів скакала на холостих оборотах, потім все таки вирішив купити щось з кращого. Взяв фірму Corteco, а всередині лежала оригінальна подушка зі спиляними номерами. Ще мені говорив один майстер що оригінальна подушка може лежати в коробці Sasic. До речі, оригінал зараз коштує 1500, а Corteco навпаки 1800, Sasic -1000.

Gena-street 19.05.2019 12:40

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Вже в котре питаю "оригінальна" то яка? Хтось мені відповість? Я просто не знаю.

fredi5 19.05.2019 14:40

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 450042)
Вже в котре питаю "оригінальна" то яка? Хтось мені відповість? Я просто не знаю.

в оригинальной упаковке Рено

Gena-street 19.05.2019 17:32

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Та то я розумію, тільки я ще жодного разу не бачив якоїсь запчастини виробленої фірмою рено.

fredi5 19.05.2019 18:05

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 450049)
Та то я розумію, тільки я ще жодного разу не бачив якоїсь запчастини виробленої фірмою рено.

я видел , правда на машине - ромбик , надпись рено и оригинальный номер

Gena-street 19.05.2019 18:43

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
А в коробці з мільйоном написів "renault"?

blackstalker 20.05.2019 02:12

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 450049)
Та то я розумію, тільки я ще жодного разу не бачив якоїсь запчастини виробленої фірмою рено.

Помпу я бачив свою коли знімав, якщо не забуду то можу фото кинути

DRB 20.05.2019 09:38

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Гідроопору поліурітан навіть не ставте.. це жесть.
Реальна жесть... таке враження що на трактор сів.
Зняв і забув

Ключик 20.05.2019 10:23

Re: Подарите или продайте гидроопору!)
 
Цитата:

Допис від данилыч (Допис 450041)
Теж раніше експерементував з поліуретаном в гідроопору,спочатку як поставив, то вібрація така була що панель приборів скакала на холостих оборотах, потім все таки вирішив купити щось з кращого. Взяв фірму Corteco, а всередині лежала оригінальна подушка зі спиляними номерами. Ще мені говорив один майстер що оригінальна подушка може лежати в коробці Sasic. До речі, оригінал зараз коштує 1500, а Corteco навпаки 1800, Sasic -1000.

В коробці sasic теж лежить подушка з спиляним номером


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:59.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©