Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Авто новини України та світу (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Бус газ/бензин (https://busovod.ua/showthread.php?t=15962)

kobzon 19.02.2015 10:26

Бус газ/бензин
 
Хочу продавати свій дизельний мовано. Подивився на авторіа на газу щось - пару машин всього, з них більше половини старі форди транзити. на дизелі працювати зовсім не вигідно стає. Яка є альтернатива? газель не варіант!!!

DRB 19.02.2015 10:29

Re: Бус газ/бензин
 
Не поспішай... Ціна на газ не так надовго відрізняється, плюс гемору з газом більше ніж просто з дизельком. про витрату газу я мовчу..

Freedom 19.02.2015 11:22

Re: Бус газ/бензин
 
я теж думаю що на газ ціна піде догори, мвф поможе

cruiser 19.02.2015 11:29

Re: Бус газ/бензин
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 300814)
плюс гемору з газом більше ніж просто з дизельком. про витрату газу я мовчу..

Гемору и расхода там совсем немного, уже лет десять эксплуатирую газированные авто.

kruk 19.02.2015 11:47

Re: Бус газ/бензин
 
Газ поднимется в цене,но последние несколько лет он примерно на половину дешевле 92 бензина. Если нормальная установках проблем никаких.

Vaha 19.02.2015 12:42

Re: Бус газ/бензин
 
Як варіант були заводські Сітроени та Пежо з метаном.

kobzon 19.02.2015 13:30

Re: Бус газ/бензин
 
Поки гривня буде падати, буде рости і дизель, і газ. Але всеодно газ в 2 раза дешевше в розрахунку на 1км

DRB 19.02.2015 14:14

Re: Бус газ/бензин
 
В порівнянні з дизелем ціна в 2 рази хай буде дешевша.
Але витрата газу набагато більша.

Витрата бензину 20% а то й 30% від дизеля більше.

а витрата газу ще +20% (я сім років відкатав на газу, зараз пересів на дизель, знаю про що кажу).


От і ра.
Припустимо в тебе по місту бере дизеля 10 літрів на сотню
Бензина буде не менше 13-14

Газу буде жерти вже не менше 16 літрів на на сотню. І ціна на газ не думаю що буде довго триматись


А про геморой на газу розповім. Замість одного ТО треба ще робити ТО для газу. Постійні Чеки загораються на газу, вмирає раніше лямбда.
Далі - газ треба щоб ставив адекватний хтось, зараз таких мало.

Так, газ безпроблемний, але кожні 20 000 (раз в два ТО) постійно треба їхати на регулювання того ж газу. І плюс балон треба десь розмістити, хоч і бус, але місце з'їдає він

Зараз дуже вигідно на газу поки ціна не виросла, але це все тимчасово. Раніше були моменти коли газ коштував всього на 20-30% дешевше за бензин, зараз чомусь дуже дешевий..

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Допис від kobzon (Допис 300830)
газ в 2 раза дешевше в розрахунку на 1км

Це тільки зараз. Зазвичай по всіх моїх підрахунках газ давав 30% економії в порівнянні з бензином!

А дизель в порівнянні з бензином дає тих самих 30% ..


Переходити з дизельного двигуна на бензин тільки для того щоб їздити на газу - нонсенс!

Шкодник 19.02.2015 14:41

Re: Бус газ/бензин
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 300831)
В порівнянні з дизелем ціна в 2 рази хай буде дешевша.
Але витрата газу набагато більша.

Витрата бензину 20% а то й 30% від дизеля більше.

а витрата газу ще +20% (я сім років відкатав на газу, зараз пересів на дизель, знаю про що кажу).


От і ра.
Припустимо в тебе по місту бере дизеля 10 літрів на сотню
Бензина буде не менше 13-14

Газу буде жерти вже не менше 16 літрів на на сотню. І ціна на газ не думаю що буде довго триматись


А про геморой на газу розповім. Замість одного ТО треба ще робити ТО для газу. Постійні Чеки загораються на газу, вмирає раніше лямбда.
Далі - газ треба щоб ставив адекватний хтось, зараз таких мало.

Так, газ безпроблемний, але кожні 20 000 (раз в два ТО) постійно треба їхати на регулювання того ж газу. І плюс балон треба десь розмістити, хоч і бус, але місце з'їдає він

Зараз дуже вигідно на газу поки ціна не виросла, але це все тимчасово. Раніше були моменти коли газ коштував всього на 20-30% дешевше за бензин, зараз чомусь дуже дешевий..

Добавлено через 9 минут


Це тільки зараз. Зазвичай по всіх моїх підрахунках газ давав 30% економії в порівнянні з бензином!

А дизель в порівнянні з бензином дає тих самих 30% ..


Переходити з дизельного двигуна на бензин тільки для того щоб їздити на газу - нонсенс!


Неверю:-)
Расход больше на 1 литр,это 4 поколение,смешаный расход 13 л
При цене 7.50 ...
Рост цены на газ пропорционален цене бензина,больше 60% от цены 95 не будет.
То газа аж два фильтра,себестоимость гривен 50. Для ленивых 100 на сто
Чеки лямба-кривые руки установщиков,про форсунки,расходомеры,егр дизеля я даж писать не буду,сравнивать цену влета на 4 форсунки на 2.0 дизеле..это очень больно.

Bober 19.02.2015 14:50

Re: Бус газ/бензин
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 300838)
Неверю:-)
Расход больше на 1 литр,это 4 поколение,смешаный расход 13 л
При цене 7.50 ...
Рост цены на газ пропорционален цене бензина,больше 60% от цены 95 не будет.
То газа аж два фильтра,себестоимость гривен 50. Для ленивых 100 на сто
Чеки лямба-кривые руки установщиков,про форсунки,расходомеры,егр дизеля я даж писать не буду,сравнивать цену влета на 4 форсунки на 2.0 дизеле..это очень больно.

:+1: Полностью поддерживаю ! Когда покупал своего головатого,был один бензинка на газу,после тех сум которые втулил в ремонт своего дизеля, до сих пор желею что не взял !

Паша Первомайский 19.02.2015 15:13

Re: Бус газ/бензин
 
Выход один, ставить газ на дизель :vo:

Шкодник 19.02.2015 15:19

Re: Бус газ/бензин
 
Цитата:

Допис від Паша Первомайский (Допис 300846)
Выход один, ставить газ на дизель :vo:

Очень дорого получается,да и замещение там не такое большое.

Кораблик 19.02.2015 15:22

Re: Бус газ/бензин
 
Полностью поддержую Шкодника. Было две газовых машины, 41 Москвич сам устанавливал ГБО, Нисана покупал с ГБО. На Нисане с 2 литровым двигателем расход был 12 литров , хозяева сказали что меньше никто не настроит. Забрал, поколдовал с редуктором и 8 /100 по трассе и 10/100 город. ГБО Евро3. Установщиков море, а толковых настройщиков еденици. По нынешним ценам на дизель начинаю невольно тосковать за газовой машиной.

wasya 19.02.2015 15:48

Re: Бус газ/бензин
 
Спорить не с кем не буду,так как не имел авто на газу...но два моих шефа поставили не давно ГБО в свои авто(Мазда6 и Ауди4),теперь не нарадуются,только положительные отзыви в связи со значительной экономией средств,хотя не могу сказать ,что они сами бедные...
когда то себе хотел поставить ГБО на жоповозку,отговорили,мотивируя тем что пробеги(90%) у меня не большие: 5-6 км. на работу и назад..как раз авто успеет на бенз. только прогрется,что б перейти на газ..потому и не выгодно,как для меня. Не знаю так ли это,но так и не поставил тогда,а сейчас дизель...

DRB 19.02.2015 16:09

Re: Бус газ/бензин
 
Ви рівняєте речі які не порівнюються.

"Влупив в ремонт свого дизеля" і "їздити на газу"

З чого ви взяли що двигун на газу не потребує ремонту?

Ціна на газ тільки зараз така цікава.. не буде вон атакою.

Якщо мати бензиновий двигун - на газ переходити вартує.
Але якщо мати дизель, то міняти машину заради газу - це як кота в мішку купувати.

Bober 19.02.2015 16:15

Re: Бус газ/бензин
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 300851)
Ви рівняєте речі які не порівнюються.

"Влупив в ремонт свого дизеля" і "їздити на газу"

З чого ви взяли що двигун на газу не потребує ремонту?

Ціна на газ тільки зараз така цікава.. не буде вон атакою.

Якщо мати бензиновий двигун - на газ переходити вартує.
Але якщо мати дизель, то міняти машину заради газу - це як кота в мішку купувати.

Бензинова машина в декілька раз дешевше в ремонті і обслуговуванні ! Дизель добра машина коли нова,або продаєш,а коли домашня то починаеш розуміти лишні не передбаченні фінансові вкладення ! Це так як береш на продаж машини з шкірянним салоном,бо продаються краще,а для себе в житі не взявби !

Voha 19.02.2015 16:56

Re: Бус газ/бензин
 
100% как только все повально начинают ставить себе ГБО сразу появляется рост цены на пропан-буатан
Я уже перестал удивляться, когда у знакомого номера АА8888НН Мерседес ЖИЭЛ в последнем кузове, а он в целях экономии ставит ГБО...
Когда мерса покупал, думал: о пристиже, надежности, а в тихаря...
Ну это как к примеру, на волгу прицепить знак от мерена.
п.с. Раньше тоже всем рассказывал как классно с гбо, это когда литр 1.35 стоил
п.с.с. Спрос порождает предложение (дорожание) :camptrailer:

DRB 19.02.2015 16:59

Re: Бус газ/бензин
 
Цитата:

Допис від Bober (Допис 300852)
Бензинова машина в декілька раз дешевше в ремонті і обслуговуванні ! Дизель добра машина коли нова,або продаєш,а коли домашня то починаеш розуміти лишні не передбаченні фінансові вкладення ! Це так як береш на продаж машини з шкірянним салоном,бо продаються краще,а для себе в житі не взявби !

Бензинова теж дешевша в ремонті або нова або своя з прозорою історією...

Бензинова Б/В куплена незрозуміло в кого буде дорожчою в обслуговуванні чим дизель за яким доглядали, або новий

Я в жодному випадку не відмовляю від газу. Авто на газу - це нормально, але я відмовляю від зміни дизельного авто на газ/бензин Б/В на Б/В. Бо в результаті вийде або шило на мило або навпаки, гірше.

Якщо ж у вас бензинове авто і вам підходить газ 4 покоління, і ви їздите більше 30 000 км на рік на авто, то тоді є сенс.

Voha 19.02.2015 17:08

Re: Бус газ/бензин
 
DRB,
Цитата:

Якщо ж у вас бензинове авто і вам підходить газ 4 покоління, і ви їздите більше 30 000 км на рік на авто, то тоді є сенс.
В точку!

Bober 19.02.2015 17:11

Re: Бус газ/бензин
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 300862)
Бензинова теж дешевша в ремонті або нова або своя з прозорою історією...

Бензинова Б/В куплена незрозуміло в кого буде дорожчою в обслуговуванні чим дизель за яким доглядали, або новий

Я в жодному випадку не відмовляю від газу. Авто на газу - це нормально, але я відмовляю від зміни дизельного авто на газ/бензин Б/В на Б/В. Бо в результаті вийде або шило на мило або навпаки, гірше.

Якщо ж у вас бензинове авто і вам підходить газ 4 покоління, і ви їздите більше 30 000 км на рік на авто, то тоді є сенс.

Бензинова машина однозначно буде дешевша в обслуговуванні,дизельна не дуже розрахована на наше пальне,тому довго офіційно не продавались в Україні,ні хто не хотів давати гарантію ! Понятно що перший час міняти авто не буду,тому як в ньом все зробленне,а грошей за це не вернеш !


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:59.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©