Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Потрібна допомога працівника СТО (https://busovod.ua/showthread.php?t=20590)

lusuy81 07.03.2019 21:10

Потрібна допомога працівника СТО
 
Купив я лампочки Philips X-treme Ultinon LED H4 за 2500грн, встановив сам, світять просто чудово. Але одна заглючила: на ближньому світить а коли блимну чи переключу на дальній то він не вимикається, поки не вимкнеш світло повністю. Гарантія 2 роки а поїздив я менше місяця....
Звернувся до продавця а вони мені:

Заполнить Акт рекламации.

Заполнить гарантийный талон.

Заказ-наряд на монтаж.

Заказ-наряд на демонтаж.

Акт диагностики электрооборудования.
Звернівся я на бош сервіс у Білій Церкві _ відмовили, на рено також.... Говорю я заплачу за встановлення і зняття тільки дайте акт _ не хочуть...

Чижик 07.03.2019 21:49

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Бо це китайське г...
І марати собі руки, цим не хочуть.
Ну не роблять нормальні виробники такого чуда.

lusuy81 07.03.2019 22:03

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 447369)
Бо це китайське г...
І марати собі руки, цим не хочуть.
Ну не роблять нормальні виробники такого чуда.

А що зараз не китайське, так ціна 2500! а не 500 за ширпотріб який світить у небо...

Чижик 07.03.2019 22:10

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Ви розумієте, що Філіпс навідь ксенона з цоколем Н4 не робе. Та і взагалі ксенона не D..., цоколя...
Не говоря чи вже про світлодіодне.
А Ви з цим до Бош сервіса і Офіціалів.
Розумієте абсурдність? І чому вони навідь за гроші не захотіли за то братись?

Вам потрібно знайти якогось часника. І то, нема гарантії, що Вам відмовлять.

oleg9489 07.03.2019 22:23

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від lusuy81 (Допис 447354)
Купив я лампочки Philips X-treme Ultinon LED H4 за 2500грн, встановив сам, світять просто чудово. Але одна заглючила: на ближньому світить а коли блимну чи переключу на дальній то він не вимикається, поки не вимкнеш світло повністю. Гарантія 2 роки а поїздив я менше місяця....
Звернувся до продавця а вони мені:

Заполнить Акт рекламации.

Заполнить гарантийный талон.

Заказ-наряд на монтаж.

Заказ-наряд на демонтаж.

Акт диагностики электрооборудования.
Звернівся я на бош сервіс у Білій Церкві _ відмовили, на рено також.... Говорю я заплачу за встановлення і зняття тільки дайте акт _ не хочуть...

Проблема может быть в щите приборов.
У меня стояли филипсы ( только брал их за 3700) ....на 2.5 2008года .с родной приборкой была проблема как у вас , а вот когда поставил приборку от 11 года ( в е стало как у людей ) .
По нормальному надо ставить обманку , либо проводку под биксенон.

Добавлено через 22 минуты
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 447369)
Бо це китайське г...
І марати собі руки, цим не хочуть.
Ну не роблять нормальні виробники такого чуда.

Позволю не согласиться.
https://www.philips.bg/c-m-au/car-li...&page=&layout=
Либо
https://www.philips.fr/c-m-au/eclair...ry.p-grid-icon

sergeyss9 07.03.2019 23:13

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від lusuy81 (Допис 447354)
Купив я лампочки Philips X-treme Ultinon LED H4 за 2500грн, встановив сам, світять просто чудово. Але одна заглючила: на ближньому світить а коли блимну чи переключу на дальній то він не вимикається, поки не вимкнеш світло повністю. Гарантія 2 роки а поїздив я менше місяця....
Звернувся до продавця а вони мені:

Заполнить Акт рекламации.

Заполнить гарантийный талон.

Заказ-наряд на монтаж.

Заказ-наряд на демонтаж.

Акт диагностики электрооборудования.
Звернівся я на бош сервіс у Білій Церкві _ відмовили, на рено також.... Говорю я заплачу за встановлення і зняття тільки дайте акт _ не хочуть...

Так може проблема не в лампах ? На іншому авто те саме ?
Якось цікавився китайськими ледами - так продаван сказав шо в трафах є проблема з дальнім світлом .Типу постійно подається напруга , але електрики шось мутять і все працює як треба.

Витасик. 07.03.2019 23:36

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
У меня такое было на биесеноне, поменял провода и всё ок:)

Tkach73 08.03.2019 04:47

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Ксенон,лед,..ед!!! Всё что не заводское-всё гей-светильники!!!! Как его не настраивают(если вообще настраивают),один хрен оно слепит встречных водителей!!!

вите4ек 08.03.2019 05:04

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Захотелось и мне такого света чтобы аж асфальт кипел поехал в магазин в Тверь а там кроме Филипсов и осрамов ничего и нет. Говорят хочеш огого свет едь на базар или заказуй сам из Китая.

vitos svp 08.03.2019 06:31

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від lusuy81 (Допис 447354)
Купив я лампочки Philips X-treme Ultinon LED H4 за 2500грн, встановив сам, світять просто чудово. Але одна заглючила: на ближньому світить а коли блимну чи переключу на дальній то він не вимикається, поки не вимкнеш світло повністю. Гарантія 2 роки а поїздив я менше місяця....
Звернувся до продавця а вони мені:

Заполнить Акт рекламации.

Заполнить гарантийный талон.

Заказ-наряд на монтаж.

Заказ-наряд на демонтаж.

Акт диагностики электрооборудования.
Звернівся я на бош сервіс у Білій Церкві _ відмовили, на рено також.... Говорю я заплачу за встановлення і зняття тільки дайте акт _ не хочуть...

Цитата:

Допис від Чижик (Допис 447369)
...
І марати собі руки, цим не хочуть.
...

Бо втручання в систему освітлювання і світлової сигналізації, без згоди виробника авто - протизаконне!!!:meowth:
Спочатку получи згоду від Nissan, потім тобі ОД поставить і підпише все що треба!

Перед тим як купляти всяку херню і ставити її на авто, прочитай ПДД. п. 31
Йому бл*дь світить гарно, а те що тою кітайською х*йнею сліпиш інших, тебе не стосується!
Треба повертати переодичне ТО і постійний контроль на дороги! Якщо у інспектора виникнуть питання, на дорозі до техничного стану авто - зразу на екпертизу! Не ті лямпочки - штрафмайданчик, штраф і конфіскація номерів до усунення недоліків за виїзд на дорогу з порушеннями.

Добавлено через 23 минуты
Цитата:

Допис від oleg9489 (Допис 447375)

Спочатку прочитай, що Philips пише за ці лямпочки під ними (Превод от български език не е необходимо):

"Непригодни за обществени пътища в Европа
Важно: в ЕС и някои други територии светодиодните фарове са разрешени само за вътрешна и офроуд употреба. Светодиодните фарове, крушките за мъгла и за сигнализиране към момента не разполагат с хомологация ECE и не са пригодни за употреба на публични пътища. Когато използвате светодиодни фарове, крушки за мъгла и за сигнализиране на публични пътища, рискувате да ви бъде отнета шофьорската книжка и застраховката на колата, както и да получите санкции от закона. Светодиодното осветление Philips не е налично във всички страни. За повече информация се свържете с вашия представител на Philips."

oleg9489 08.03.2019 07:26

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 447385)
Бо втручання в систему освітлювання і світлової сигналізації, без згоди виробника авто - протизаконне!!!:meowth:
Спочатку получи згоду від Nissan, потім тобі ОД поставить і підпише все що треба!

Перед тим як купляти всяку херню і ставити її на авто, прочитай ПДД. п. 31
Йому бл*дь світить гарно, а те що тою кітайською х*йнею сліпиш інших, тебе не стосується!
Треба повертати переодичне ТО і постійний контроль на дороги! Якщо у інспектора виникнуть питання, на дорозі до техничного стану авто - зразу на екпертизу! Не ті лямпочки - штрафмайданчик, штраф і конфіскація номерів до усунення недоліків за виїзд на дорогу з порушеннями.

Добавлено через 23 минуты

Спочатку прочитай, що Philips пише за ці лямпочки під ними (Превод от български език не е необходимо):

"Непригодни за обществени пътища в Европа
Важно: в ЕС и някои други територии светодиодните фарове са разрешени само за вътрешна и офроуд употреба. Светодиодните фарове, крушките за мъгла и за сигнализиране към момента не разполагат с хомологация ECE и не са пригодни за употреба на публични пътища. Когато използвате светодиодни фарове, крушки за мъгла и за сигнализиране на публични пътища, рискувате да ви бъде отнета шофьорската книжка и застраховката на колата, както и да получите санкции от закона. Светодиодното осветление Philips не е налично във всички страни. За повече информация се свържете с вашия представител на Philips."

Там и по русскому написано ,,,,,, не для дорог общественного пользования,,,,,,
Но сам факт , Филипс выпускает (лэды)
И из личного опыта , они в 100раз лучше - чем дешёвый лэд и ксенон . Так как световой поток ложится на дорогу ( правильная светотеневая граница)- а не светит хрен_ знает куда ( огненный шар).

vitos svp 08.03.2019 07:36

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від oleg9489 (Допис 447389)
Там и по русскому написано ,,,,,, не для дорог общественного пользования,,,,,,
Но сам факт , Филипс выпускает (лэды)
И из личного опыта , они в 100раз лучше - чем дешёвый лэд и ксенон . Так как световой поток ложится на дорогу ( правильная светотеневая граница)- а не светит хрен_ знает куда ( огненный шар).

Philips нічого не виробляє!!!
Це дуже солідна компанія-розробник всяких передових пристриїв, ліценції на виробництво яких потім продаї іншим компаніям!

wasya 08.03.2019 10:38

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 447385)
Йому бл*дь світить гарно, а те що тою кітайською х*йнею сліпиш інших, тебе не стосується!

100% підтримую,як вже задолбали тим китайським г-ом...особливо тепер були понаставляли на ті "бляхи"...іди за кордоном так проїдься,так вграють,що самому в очах засвітиться..

Не чужой 08.03.2019 11:35

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 447392)
100% підтримую,як вже задолбали тим китайським г-ом...особливо тепер були понаставляли на ті "бляхи"...іди за кордоном так проїдься,так вграють,що самому в очах засвітиться..

А Ви возіть ґайки на М22 з собою вночі.:beer:

mehanik 08.03.2019 12:23

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від Не чужой (Допис 447394)
А Ви возіть ґайки на М22 з собою вночі.:beer:

Відерце зі щебенем дешевше.:secret::)

oleg9489 08.03.2019 20:04

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 447390)
Philips нічого не виробляє!!!
Це дуже солідна компанія-розробник всяких передових пристриїв, ліценції на виробництво яких потім продаї іншим компаніям!

http://ua.motofocus.eu/news/26099,%D...BE%D0%BB%D0%BE

Наверное китайцы заказали статью

vitos svp 09.03.2019 07:18

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від oleg9489 (Допис 447416)
http://ua.motofocus.eu/news/26099,%D...BE%D0%BB%D0%BE

Наверное китайцы заказали статью

Ти як маленький! Віриш всьому що на заборах(інтернеті) пишуть!
Ще раз Philips, дуже велика і солідна фірма по розробці новітніх пристроїв і приладів, яка потім продає ліцензії на їх виробництво під ТМ Philips, іншим фірмам, які і займаються власне виробництвом!
Потужні світлодіоди виробляють Cree, Osram, Nichia і Корейці!
Чи розробляє Philips самі світлодіоди не знаю! А от лямпочки і світильники таки да!

wasya 09.03.2019 07:49

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від mehanik (Допис 447396)
Відерце зі щебенем дешевше.

та відерце з щебенем,то ще фігня..один раз їхав по не знайомій дорозі,то так засліпили на повороті,що чуть з траси не злетів у прірву...тоді слідуючим авто з їх "ксенонами" захотілось стріляти в лобовуху..тим більше,що зброя була з собою:devil:
..в мене також на авто, світло не фонтан,але ніколи думка не приходила,щоб собі підсилити,за рахунок не зручності,інших учасників руху..у брата в авто стоїть адапативний біксенон,так там виробником все продумано так,що автоматика відключає частину світла при наближенні зустрічного авто,щоб не сліпити,при проїзді знову вмикає..а у нас олені ставлять прожектора,як на охоту в сафарі,щоб звірів сліпити,не думаючи про інших..це і бісить.

Romaha55 09.03.2019 07:56

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
саме головне, що це бачуть і поліцаї які їздять по дорогах вечером, і ніяких дій проти цього не приймають..

lusuy81 09.03.2019 18:51

Re: Потрібна допомога працівника СТО
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 447392)
100% підтримую,як вже задолбали тим китайським г-ом...особливо тепер були понаставляли на ті "бляхи"...іди за кордоном так проїдься,так вграють,що самому в очах засвітиться..

...... ці лампочки не сліплять узагалі, Якщо не розібрався то немає чого наїзжати. Сам не люблю коли мене сліплять і не сліплю інших. За короткий термін експлуатації жодного разу мені не моргнула зустрічна автівка. А коли стояли осрами лазери то постійно моргали хоч і відрегульовані правильно.

Добавлено через 2 минуты
Йому бл*дь світить гарно, а те що тою кітайською х*йнею сліпиш інших, тебе не стосується!
Треба повертати переодичне ТО і постійний контроль на дороги! Якщо у інспектора виникнуть питання, на дорозі до техничного стану авто - зразу на екпертизу! Не ті лямпочки - штрафмайданчик, штраф і конфіскація номерів до усунення недоліків за виїзд на дорогу з порушеннями.
тобі бл дь я не збираюсь доказувати сліпе чи ні...
не можеш допомогти проходь далі...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:23.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©