Перегляд одного допису
Старий 27.12.2016, 20:12 #39
Аватар для smetanuk
smetanuk smetanuk зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Украина, Чернигов

Авто: Opel Vivaro 2.0 Chip-онутый

Вік: 41
Дописи: 19
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
smetanuk smetanuk зараз поза форумом
Новичок
Аватар для smetanuk

Звідки Ви: Украина, Чернигов
Авто: Opel Vivaro 2.0 Chip-онутый
 
Вік: 41
Дописи: 19
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Куплю салон на Vivaro коротыш

Цитата:
Допис від DRB  - Пост 398156 - Фото 1
Тут же 2 варіанти
1. купити бо хочу
2. не купити бо дорого.

А для оцінки візьміть те що було

1. яка вартість переробки в бердичеві? (це без кондиціонера? просто обклеєно тканиною зроблено все через жопу. Вартість була біля 1000 доларів.
2. яка вартість оригінального салону без кондиціонера? просто пасажир (сидіння 9 місць, стеля і без обшивки пластиком) Ціна десь 1500-2000
3. яка вартість салону 8 місць з кондиціонером заднім і сидіннями і пластиковою обшивкою (нерухомі сидіння, звичайні). Ціна десь 2000-2500
4. Як думаєте яка має бути ціна салону як в оголошенні? рухомі дивани (один диван в польщі задній в районі 700-800 доларів цінять)

Автор же писав - не треба казати що дорого. От я кажу що цей варіант таки непоганий, якщо там справді повний комплект.
А повний комплект такого салону - це ще й передні ж сидіння напевне, і передні карти, і т.д. Інакше все це не стикується...

Дорого? Так, недешево. Але йдіть пошукайте дешевше  - Пост 398156 - Фото 2

(я до продажу не маю відношення, в свій час сам шукав.)
Все вірно написано. Даний салон зразу продали, і всі пишуть дорого, значіть не всім дорого. Цікаво хто купив?
p.s. У автора обьяви є ще салон на Опель Виваро Вестфалія 2900у.е но нема одного сидіння і потолка помоему.

Востаннє редагував smetanuk: 27.12.2016 о 20:18.
smetanuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору