Перегляд одного допису
Старий 11.07.2015, 20:21 #24
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Дайте воды попить, а то так есть хочется, шо переночевать негде

Мені наприклад, заклад "У сестер" не сподобався цінами та гітаристом який співає пісні на один мотив.
В 2012 році. Був по справах на митниці "Гоптівка". Назад повертались бригадою, голодні як вовки. Маючи список телефонів камрадів з усієї Украіни зателефонував Женькі Гладкову, у Валки Харківськівської обл. З питанням де можна пообідати смачно та порівнянно не дорого. Почув відповідь: Сама смачна солянка на проміжку Харьків-Рівне, це у нас в Валках. Кафешка оформленна в національному стилі біля якої стоїть віз. Не доізжая до Валок кілометра півтора з лівої сторони якщо їдеш зі сторони Харькова. Координати: С49.85283 В 35.68042
Дійсно. Кафешка нас порадувала смачною українською кухнею, домашнім солінням. На поличці стояли сулії з якимись настойками. Я хоча і не фанат солянки але з задоволенням її скуштував.
Це було три роки тому. Не думаю що там щось суттєво помінялось.
"У сестер" При вході стоїть банер на якому хвотки відвідувачів. Кличко, Мовчанов, хтось там іще з відомих осіб, але мені особисто, там не дуже сподобалось. Люблю більш затишні та спокійні заклади.
Як то кажуть- На вкус і цвєт......

Востаннє редагував shuma34: 28.07.2015 о 10:47.
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору