Перегляд одного допису
Старий 27.10.2012, 00:09 #966
Аватар для wladgeorg
wladgeorg wladgeorg зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Латвия,Рига

Авто: opel vivaro 2.5 dti 2004г

Дописи: 249
Вы сказали Спасибо: 82
Поблагодарили 84 раз(а) в 44 сообщениях
Репутація: 0
wladgeorg wladgeorg зараз поза форумом
Местный
Аватар для wladgeorg

Звідки Ви: Латвия,Рига
Авто: opel vivaro 2.5 dti 2004г
 
Дописи: 249
Вы сказали Спасибо: 82
Поблагодарили 84 раз(а) в 44 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від andreyko  - Пост 137043 - Фото 1
Привіт колегам бусоводам з славного міста Луцька! Базар в нас дійсно великий і непоганий, але коли весною вибирав собі Трафіка то зайняло це в мене біля двох місяців. Ходив не базар кожного четверга, передивився масу машин, які більш менш подобались і підходили по ціні та вимогам (1.9, 100-ка, довга база, колір, фарш і головне заводський груз-пас). Зрештою таки придбав машинку 2004 року за 13 100 у.е. яка повністю відповідала і головне задовільняла мої забаганки. Пробіг стояв 225 000, стан машини дуже хороший, салон як новий (груз-пас), а будка таке враження взагалі вантажів не бачила (декілька маленьких вмятин по кузову не рахую), форкоп, круїз, кліма, парктронік, коврики і тд. Знайомий глянув на предмет бита-крашена, завели, послухали, проїхались, дав завдаток і через три дні почепив номери. Поміняв ремені і роліки, масла, фільтра, проїхав 12 000, ліві наконечнік і стійка стабілізатора, тормозні колодки передні.
Веду це я до того, що перед покупкою необхідно чітко визначити параметри пошуку, дивитись не на спідометр і рік випуску, а на стан авто і меньше слухати продавців. Для себе зробив висновок, коли продавець розпинається варто задуматись, а хороша машина і без реклами продається.
Полностью с тобой согласен,что год выпуска иногда не соответствует состоянию машины,у меня 2004 г и масло от замены до замены и состояние-у знакомых 2009 года -а вннутри -полный хлам.
wladgeorg зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору