Перегляд одного допису
Старий 20.10.2016, 19:08 #426
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)

Цитата:
Допис від SERIY VOLK  - Пост 391496 - Фото 1
В салон может течь под ковёр, и виновником даже кстати может быть и цилиндр сцепления
Це все перевірили в першу чергу  - Пост 391496 - Фото 2

Але все ок  - Пост 391496 - Фото 3)) тормозна чиста і гарна. Потьоків ніде не знайшли. по тормозах все супер.
Але куди втікає таки знайшли.
в мене потрохи сопливить прокладка масляного піддона тому не думали що крім масла там ще й гальмівна рідина.

Так от десь на стику при вході до зчеплення потроху пропускає гальмівну рідину магістраль. Там є стик трубки яка кудись до зчеплення входить (не буду придумувати слова бо принцип роботи зрозумілий але як воно називається хз)
Тому й не помітили що сама магістраль і все по магістралі сухо абсолютно.. А от з цього стика помаленьку рідина й стікає до краю піддона  - Пост 391496 - Фото 4
Так що сопливить магістраль зчеплення.

Знімати зараз не наважились, я планував на наступне ТО замінити зчеплення (бо є вже симптоми). Але от і привід - при заміні зчеплення відразу й замінять там на тому стику і резинове кільце або знайдуть може іншу причину.
Сопливить ледве-ледве воно, просто треба наблюдати за рівнем рідини.

Як називається той стик не знаю. Так що куплю комплект зчеплення і проблему вирішать.


Ну і додатково ще й шарова опора плюс знову рульовий наконечник треба міняти блін..

От же ж дороги маємо.

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Допис від Voha  - Пост 391496 - Фото 5
Я так понимаю опыта вождения без использования тормозов в горах у топикстартера нет,
Неправильно розумієте  - Пост 391496 - Фото 6)) досвіду в горах достатньо. Але можу Вам сказати одне - Перевал Логара в Албанії спуск в сторону Орікум - якщо гальм не буде то ЖО...
там тупо постійний крутий спуск  - Пост 391496 - Фото 7))
Без легких поворотів..

Інша сторона перевалу (в сторону Ксаміла) легша.
__________________
Я тут був:
https://drive.google.com/open?id=1fvsJlVrg2DLNgkbIERWf36ihkNw&usp=sharing
...

Востаннє редагував DRB: 20.10.2016 о 19:15. Причина: Добавлено сообщение
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору