Перегляд одного допису
Старий 25.09.2014, 13:22 #82
Аватар для Т@рзан
Т@рзан Т@рзан зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: КиевЪ

Авто: Синий Горбунок Vivara

Вік: 43
Дописи: 28
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Т@рзан Т@рзан зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Т@рзан

Звідки Ви: КиевЪ
Авто: Синий Горбунок Vivara
 
Вік: 43
Дописи: 28
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Куда смотреть при выборе Трафик-виваро

Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 269651 - Фото 1
Брешуть. Не вірю я Офіційним СТОшнікам.
Ці СТОшніки в більшості випадків вчаться у нас, у формчан реношного, жопель, та бусовод клубів.
Висновок з життєвого досвіду. За три з лишнім роки, ті негаразди що траплялись з моїм бусиком, лікувались тільки завдяки допомозі друзів з рено, та бусовод клубів. При зверненні до офів, в початковій фазі експлуатації мого трафіка, ніхто внятного аргументованного розяснення, що до моїх запитаннь надать, не міг.
Спілні посидюшки з клубнями, біля діагностичніх приладів, дзвінки по Украіні до камрадів типу: Привіт Юрко, Володя, Діма, у мене, така то херня. Надавали дуже суттєву допомогу.
Якось так.
У нас часом є хлопці, на багато кваліфікованіші ніж ті, котрі працюють на офстанціях. От так і живемо.  - Пост 269651 - Фото 2
1000 пудово приезжаю на сто написано ОПЭЛЬ (по дороге на Вишневый) говорю парни,
-Добрый день - Пост 269651 - Фото 3.
-Добрый,
-Надо масло поминять и хвильтра,ТО короче сделать
-ММММММ,Эммм - Пост 269651 - Фото 4 пауза, какая машино???
-Вивара (гаварю)....
-ММММММээээээээ. - Пост 269651 - Фото 5 Мы такие машины не обслуживаем, едь на столичку.....
Вот вам и хвирменный сервис, а я хотел шоб еще и комп покурили и отметки все поставили офф сервисные, бо в Галандии она у офф сервисе облуживалась.
Т@рзан зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору