Перегляд одного допису
Старий 23.01.2024, 20:54 #86
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Відповідь: Топливный фильтр-замена\нюансы\вопросы.

Два дні проїздив з горілкою підключенною на штекер штатного підігрівача - гріє постійно при заведеному двигуні. Запобіжник цілий.

Зовні грілка приємно тепла, точно не 65', градусів до 50'! Або кітайці знову на..бали з термостатом, або силіконова теплоізоляція не передає реальну температуру плівкового термоелемента. Треба було перевірити температуру нагрівання перед наклеюванням.

Тимчасово пущу керування грілкою через термостат фільтра, прибравши з нього термістори і люміневі пластини, а коли отримаю з кітая керуючи термостати, то поставлю їх на трубку після фільтра, примотавши до трубки синьою ізоляційною стрічкою, зверху прикрию теплоізоляцію і термоусадкою, щоб грілка працювала по температурі палива після фільтра.
Ну і поставлю реле попереднього прогріву фільтра на випадок великих морозів і запарафінювання палива.

Добавлено через 8 минут
Цитата:
Допис від Postdove  - Пост 469629 - Фото 1
Ти трохи не зрозумів. Електротермостат в штатному режимі мав би комутувати струм 10-15А. В тебе ж запобіжники на 30А горіли. Тобто в самому термостаті контакти вже також пошкоджені.
Я це чітко розумію, але перевірити це неможливо, бо він герметичний. Можно перевірити лише працює чи ні!

Добавлено через 13 минут
Цитата:
Допис від sergeyss9  - Пост 469629 - Фото 2
Не лишнім буде перевірити жмут проводів що входить в коробку з запобіжниками - там часто вони перетираються об корпус .Термістори як правило або робочі або мертві .Тим паче що при такій температурі вони вмикаються кожен день .
Саму кришку можна перевірити в домашніх умовах при наявності лабораторного блоку живлення або просто блоку живлення (мін 10А) та струмових кліщів .
- Схоже не жмут, бо два дні на грілці запобіжник цілий.
- Може то не термістори, а керамічні нагрівачі, бо я такого розміру термісторів не знайшов;
- кліщами постійний струм не перевіриш, лише змінний.

Добавлено через 21 минуту
Цитата:
Допис від sergeyss9  - Пост 469629 - Фото 3
Холодильник є у всіх , так що охолодити не проблема...
А хто керманич холодильника? Наслідки уявляєш?
Мій керманич холодильників, мойдодирів і духовок, стежить за кожного разу коли я дверку холодильника відчиняю! Як для взяти, так і покласти! Було колись, що мені хробаки для рибалки розбіглись по всьому холодильнику.

Востаннє редагував vitos svp: 23.01.2024 о 21:16. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору