Перегляд одного допису
Старий 01.12.2019, 15:07 #187
Аватар для Nikolaos
Nikolaos Nikolaos зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Івано-Франківськ

Авто: Opel Vivaro 1.9

Дописи: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Nikolaos Nikolaos зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Nikolaos

Звідки Ви: Івано-Франківськ
Авто: Opel Vivaro 1.9
 
Дописи: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: загорелась спираль

Цитата:
Допис від Зуб  - Пост 455174 - Фото 1
У меня похожая ситуашка со спиралькой была. Сказали педаль газа менять....поменял ....не помогло...сказали дмрв , реле свечей и свечи менять......заказал.....и тут повез машинку электрику.....и о чудо!!!! Он разобрался с вивариком одним днем, нашел какойто провод который окислился и давал все симтомы( перегоревшие свечи, некоректная работа реле свечей и дмрв). И даже педаль старую поставил и сказал что она лучше новой. Так что кто из Харькова и нужен толковый электрик....советую....золотые руки. Находиться у меня на базе в Песочине(арендует сто)
А де саме знаходиться той провід? Маю подібну ситуацію, загорається свічі накалу і мотор не реагує на педаль газу, трохи піднімаються обороти, в пам'яті записало помилку педалі газу, де вже не діагностував ніхто нічого сказати не може, так як не мож зловити помилку в реальному часі, як назло глючить в самих невідповідних місцях, а біля діагноста не хоче, спеціалісти не беруться нічого робити бо методом тика не хочуть шукати неполадку. Гадаю, що можливо проводка, під час глюку в дорозі тормосив проводку справа що під воздуховодом, що веде під бампер, обороти спадали, помилка пропадала, після цього могло їхати день, два і навіть місяць, але може і пару хвилин не протриматись, під час діагностики тормосили щоб визвати ту ситуацію, нічого не виходило, тож тупо розбирати пів морди і переберати проводку ніхто не береться, а я в відчаю і не знаю що робити, ситуація катастрофічна бо нікуди виїхати не можу, а вирішити проблему нема кому.
Порадьте будь-ласка, що робити і може є хтось з моїх країв, і знає толкового майстра.
Nikolaos зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору