Перегляд одного допису
Старий 15.10.2014, 18:43 #28
Аватар для olexa
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Біла Церква

Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ

Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
Аватар для olexa

Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
 
Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
Типово Re: жизнь дает трещену...

Цитата:
Допис від милнам  - Пост 273406 - Фото 1
земля только прокормит и всё
Та й це тільки уміючи і знаючи, що і до чого! Як "правда життя" - Для того щоб швидко розоритись - карти, щоб приємно - жінки, щоб надійно - земля( в оригіналі звучало - сільське господарство). Як агроном, ніяким містянам не раджу займатися бізнесом на землі. Мало того, що знань не стане(якщо. звичайно нема базової освіти), так ще й невитривалість до с/г робіт дасть себе знати. Про витрати вже промовчу, хоча треба нагадати. що кошти у с/г виробництві вкладаються навесні, а прибуток отримується, в кращому випадку, пізно восени, а то й через кілька років. Для кого "-", а для мене величезний "+". Інакше ніяк би, жодного авто не купив. А так отримуєш зарплату, прибуток, один раз на рік чи протягом одного місяця і всі мрії збуваються у той час. Про кролів, качок, гусей, індиків та ін. - краще на базарі. Рентабельність там не може сперечатись зі спец. підприємствами у цій галузі, однак і з голоду не вмреш при них.
Цитата:
Допис від Sumrak  - Пост 273406 - Фото 2
Есть 47 соток - 200 от Киева, с домом на 3 комнаты, сарай большой... Скважину пробить успел 84 метра)... Сижу вот и сам думаю.... Может забить на все а?
Отримаєш пенсію у 1 шт баксів, тоді і заб'єш, а поки що думай, мрій!
Docent, звідки такий нік? Цікаво. Я у далекому 95 році залишився без роботи, вірніше без зарплати(асистент у СГІ), у чужому місті, з двома дітьми 13 і 7 років, правда що квартиру вже мав. Так от коли менша попросила морозиво, а у мене в кармані 1 грн і це, або булка хліба 60 коп. (вечеря на 4 чоловіки), або морозиво 80 коп. їй одній. Ось тоді я собі поклявся, що зроблю все аби такого вибору переді мною не стояло більше. Покинув викладацьку роботу, яка хоч і приносила задоволення, але не годувала, і зайнявся "бізнесом", як і більшість. До 99 року чим тільки не займався - нафтопродукти, зерно, цукор, метал, буд.матеріали і т.п. А з 99 повернувся у те на що вчився - у с/г виробництво, землю, техніку орендую, співпрацюю з с/г підприємствами.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Допис від Freedom  - Пост 273406 - Фото 3
всерівно знайдеться скот ледачий з руками необрізаними,
Теж вірно, у них ще й приказка є, що не весняний день рік годує, а осіння ніч! Ходить, один такий з вибитим оком, але не міняється.
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...

Востаннє редагував olexa: 15.10.2014 о 18:46. Причина: Добавлено сообщение
olexa зараз поза форумом   Вгору
Поблагодарили olexa за это сообщение:
Docent (20.10.2014)