Перегляд одного допису
Старий 03.11.2014, 22:49 #22
Аватар для Паша Первомайский
Паша Первомайский Паша Первомайский зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: пешеход

Дописи: 215
Вы сказали Спасибо: 434
Поблагодарили 518 раз(а) в 264 сообщениях
Репутація: 0
Паша Первомайский Паша Первомайский зараз поза форумом
Местный
Аватар для Паша Первомайский

Авто: пешеход
 
Дописи: 215
Вы сказали Спасибо: 434
Поблагодарили 518 раз(а) в 264 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.

Цитата:
Допис від MasikS  - Пост 277617 - Фото 1
Не треба спеціального гонщика, ти вибрав авто, сказав я хочу конкретно це, і вже ніхто нічого крутити, хімічити не зможе, бо вибрав ти його сам, і бачив реальній пробіг, та інше. І перед поїздкою гонщика за ним ти будеш знати в скільки воно тобі стане. Все прощитується до того, + - 100 долл.
На базарі вже не зможеш знайти реальний пробіг, навіть не надійся. І скручують вони навіть не завжди 100 тисяч. Повір, маю декілька знайомих гонщиків. І бізнес йде в них нормально, на брехні - не битий, не фарбований і пробіг 100% реальний. Бачив би ти з яких трупів, робляться, для продажі "цукерочки", треба бути дуже досвідченим, щоб, на базарі, з вже підготовлених, вибрати більш менш нормальний варіант. В Німеччині, добре авто, коштує таких грошей, що навару гонщик-продавець не матиме, от і беруть з великим пробігом, та станом не "айс". Мій бус теж коштував, через стан та комплектацію, стільки, що заробітку на ньому було мало, а можливо й не було взагалі.
Тут все очень правильно сказано, я очень долго искал авто в Германии и много видел, то что называется "трупами". Ещё от себя могу сказать, что, то что выставлено на mobil.de, это в большенстве случаев не стоящее внимания. Там хорошие авто продаются своим гонщикам, а все остальное стоит либо уже крашеное, либо со смотаным пробегом. Я ехал за конкретной машиной, но когда увидел, то что там продаётся, то решил взять немного дороже, но в хорошем состоянии. Я видел 2-х годичную машину с пробегом в 150 тыс.на спидометре, но на руле и ручке КПП это было наверное под 400 тыс. км и немец говорил, что все гуд и пробег родной)))).
Так что найти там хорошее авто , тоже не очень просто.
Паша Первомайский зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Паша Первомайский за это сообщение:
ruslankarpaty (04.11.2014)