Перегляд одного допису
Старий 20.08.2015, 13:59 #26
Аватар для Андрій Князь
Андрій Князь Андрій Князь зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Тернопіль Сад

Авто: Опель Віваро LONG 2.5 робот

Дописи: 92
Вы сказали Спасибо: 20
Поблагодарили 10 раз(а) в 4 сообщениях
Репутація: 0
Андрій Князь Андрій Князь зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для Андрій Князь

Звідки Ви: Тернопіль Сад
Авто: Опель Віваро LONG 2.5 робот
 
Дописи: 92
Вы сказали Спасибо: 20
Поблагодарили 10 раз(а) в 4 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: КПП робот на Віваро стала!

Цитата:
Допис від РУФУС  - Пост 333472 - Фото 1
Поломочка то оказалась із за не долива жидкості для щеплення,потік вижимний підшипник.Поміняли і як новий::cool:
І маленька деталька в роботі(виглядає як бука С) яка перемикає передачі, прийшлось токарям заказувати щоб виточили бо ніде не було тільки разом з роботом.
Висновок мій - із за недосточі жидкості не було вижате щеплення робот переключив передачу на нище і скинув в механічний режим, а при нажимані на педаль тормоза для повної зупинки требуло бистро перекинути на нейтральну передачу. При зіпинці було дьорганя і та маленька деталька яка відповідає в деякій мірі за перемиканя передач в авто і мех положені лопнула на двоє!
В мене на днях схожа ситуація сталася. Коли рушаєш з місця починалися ривки. Потім під час їзди робот скидав мене на 2 передачу інколи на 3-тю. І ось недавно перестав включати першу , задню та ін. видаючи при цьому чек (світиться педалька на панелі).Після кількох спроб заглушити і завести двигун останній взагалі перестав заводитися. знайомий електрик обнулив помилки і почистив підгорівший контакт(жабка) педалі гальм, а також сказав що не може визначити причину оскільки немає розгорнутої програми по рено . Проблему вирішили лише на кілька км. і знову теж саме. Єдине що з'явився якийсь додатковий шорох при додаванні газу. незрозуміло звідки чи з коробки чи з турбіни.
До жидкостей ніколи не дивився але згадав про них коли почав грітися передній правий диск.Друзі прошу порадьте щось.
Андрій Князь зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору