Перегляд одного допису
Старий 16.09.2016, 09:54 #405
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)

Не хочу окрему тему створювати щоб не було ажіотажу. Тому хто читав бортовик мій і хто заправляється на WOG - маю пропозицію.

Можу поділитись знижкою 2 грн на БУДЬ-ЯКИЙ вид палива крім газу і еко бензину в мережі АЗС ВОГ.

Але якщо не заправляєтесь на ВОГ, не пишіть, я дам двум-трьом людям код які реально заправляються.

Мені за це нічого не треба взагалі. Від ВАС єдина умова - у Вас мусить бути смартфон з нормальним екраном, я Висилаю Вам скріншот коду і ПРИ ЗАМОВЛЕННІ - Ви просто даєте касиру на сканування цей код. Головне не після, а саме при замовленні або до повного або кількості літрів, щоб при старті заправки картка вже була відсканована

Що маю з цього я? Матиму не я - мама, я дам її код картки, і коли Ви будете заправлятись деяку додаткову суму бонусами вона буде отримувати собі на картку.

Ви ж просто матимете моментальну знижку від ціни на стеллі в 2 грн.

Кого цікавить - в приват плз. Коли буде (якщо звісно буде) три бажаючих акція закриється.

Єдине прохання буде - цей код далі нікуди не передавати взагалі, щоб не було дуже багато заправок.

Шара шарою, але коли по одній картці буде КУПА заправок - це може кинутись в очі людям і будуть ставити незручні питання вже мені.

Тому якщо буде видно що код пішов по руках (історію бачу в кабінеті)- картку прийдеться анулювати і відкрити нову.
__________________
Я тут був:
https://drive.google.com/open?id=1fvsJlVrg2DLNgkbIERWf36ihkNw&usp=sharing
...
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору