Перегляд одного допису
Старий 14.04.2021, 09:33 #27
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.118
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор резины на трафик

Цитата:
Допис від Александр Д  - Пост 463930 - Фото 1
Кумхо це не Китай , а Корея . Коли наші почнуть робити якісну ризину то будемо купувати .
Якщо не будемо купувати, то вони ніколи не перейдуть на вищій рівень!
Ти в них придбав, вони твое придбають!

Коли до Вас все це дійде! - Пост 463930 - Фото 2

Добавлено через 1 час 9 минут
Цитата:
Допис від avtovoz  - Пост 463930 - Фото 3
Был бы этот национальный действительно национальным то другое дело, а так все принадлежит депутатам и олигархам, росава не исключение. Но я читал за премиори которые тоже как я понял на росаве выпускаются, всесезонка, уровень шума все жалуются слишком высокий причем при небольших скоростях, попробовать бы ее как она в деле по мягкости, а то купишь потом табуретка жесткая получится, за интегро не изучал вопрос, посмотрю что за резина стоимость отзывы.

Добавлено через 12 минут
Посмотрел rosava integro это легковая с максимальным индексом 98, мне под груз легковая не подходит.
А депутати і олігархи не мають Українського громадянства? Інопланетяне!
Ти що совкодрочер? - Пост 463930 - Фото 4
Я спочатку на жінкину Кангу ІІ придбав Преморрі, після Піреллі і конвеєрного Мішлена! А вже потім ризикнув і взяв на Трафіка Інтегру - більш зубаста, ніж Преморрі, щоб на рибалку можно було виїзжати!
Преморі стерла, вирішив Ітегру взяти, більш сподобалась, вон і її по місту стерла, проблем не було, гуль по ямах не було, пробіг приблизно однаковий, що на фірмових, що на Росаві, Пиреллі був Турецькій!
Може я глухий, але істотного шуму/гулу я не відчуваю, навіть на новому асфальті.

Зараз на Кангу ІІ не міняв зимовий комплект Нордмана, бо одну шинуповело, як зітре її до корда, поміняю знову на Ітегру, а там і нова кангу ІІІ з'явится.

Востаннє редагував vitos svp: 14.04.2021 о 10:48. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили vitos svp за это сообщение:
филин (14.04.2021)