Перегляд одного допису
Старий 07.11.2016, 15:13 #16
Аватар для Sustanon_250
Sustanon_250 Sustanon_250 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Тернопіль

Авто: Nissan Primastar 2013

Дописи: 263
Вы сказали Спасибо: 112
Поблагодарили 43 раз(а) в 27 сообщениях
Репутація: 0
Sustanon_250 Sustanon_250 зараз поза форумом
Местный
Аватар для Sustanon_250

Звідки Ви: Україна, Тернопіль
Авто: Nissan Primastar 2013
 
Дописи: 263
Вы сказали Спасибо: 112
Поблагодарили 43 раз(а) в 27 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Завоздушена система?

Також недавно міняв антифриз.приїхав на сервіс, чувак підняв буса на підйомник і давай зливати через патрубок. Я йому кажу, я кран пічки не докінця відкрив, та і бачок ти забув відкрити. А він мені - типу тут не треба, там постійно бігає антифриз через пічку,а ручка регулює заслонку. Я вже тоді насторожився. Думаю прийдется стояти над душою і діставати їх щоб все правильно зробили. Я розумію, що майстрів це дістає, але мені стільки раз криворукі чудили в машині, що вже набридло за всіма постійно шось виправляти і платити за це. Все таки заставив його опустити машину, відкрити бачок, регулятор на пічку. І повідкручувати розвоздушку. Я ж зібрався змінити на інший антифриз, треба щоб витекло чим побільше. Мало того, що він зломав мені саму верхню розвоздушку. Так ще й зробив великі очі, коли я сказав що ми будем промивати дистилятом і зливати ще раз, а тоді вже заливати рідину. Типу нашо тае робити, там все витекло). Все таки зробили помоєму. потім також виїхав з сервісу проїхав пару км і помітив що пічка починає дути холодним. Мабуть через те що сама верхня розвоздушка вже не працює в системі залишилось повітря. Я тоді на робочому двигуні відкрив кришку бачка, поступово стравивши повітря, пшикнуло добряче. тоді закрив і на дорогу проїхався трохи на оборотах 3000 і трошки більше)) тоді знову зупинився і відкрив бачок рівень рідини добряче впав і з бачка знов пшикнуло . Долив до макс. і помчав далі. Пічка стала гаряча, ще на протязі дня, дивився на бачок то рівень ще впав потім, знову долив. І тепер вже на місці тримаєтся. Ось такі сервіси в нас. При чому, це точно не самий дешевий сервіс)) За заміну грм, помпи, антифризу і тормозної рідини взяли 1000 грн. От і як не стояти над ними?
Sustanon_250 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору