Перегляд одного допису
Старий 10.07.2015, 07:42 #277
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Страховка на автомобіль

Цікаве зверху прочитав "тогда это проблемы пострадавшего" - Ви реально так думаєте?

Спробую нагадати - це страховка відповідальності - тобто страхова перед ВАМИ має зобов"язання відшкодувати збиток якийВи может енанести (в межах суми, за виключенням франшизи) постраждалому у дтп за вашою виною.

Зрозумійте -
1. якщо страхова нічого не виплатить або виплатить не всю суму (страхові завжди шукають варіанти платити менше) - постраждалий буде звертатись за виплатою через суд на Вас.

2. якщо страховки не вистачить, Ви повинні будете відшкодувати все що зверх цієї суми

3. Суму франшизи постраждалому також Ви маєте виплатити.

Так що якщо Ви звернетесь за ГОшкою до страхової яка не платить - будет еплатити самі (хіба що може МТСБУ закрити ще виплату).

Але, у випадку якби я попав в ситуацію де винуватець застрахований в лівій страховій, яка не зрозуміло заплатить чи ні - я б не чекав виплати. Після рішення суду про визнання його винним я б відразу подавав в суд на стягнення відшкодування, щоб майно винуватця було арештованим, так на всякий пожежний (сподіваюсь такого не станеться)


Сподіваюсь що зрозуміли - це не проблеми постраждалого що винуватий застрахувався ікс його знає де - це проблеми винного в ДТП,


І ще часто народ помиляється - якщо в постраждалого є каско - можна спокійно видихнути. Так, це йому можна, а Вам ні! Бо після всіх відшкодувань страхова постраждалого звернеться про стягнення всіх витрат регресом до винуватця.
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору