Перегляд одного допису
Старий 06.10.2016, 07:43 #1
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Як зняти запаску Renault Trafic

Вчора ввечері вперше прийшлось знімати запаску. Може хтось буде шукати - то хай буде готова відповідь
Добре що при покупці машини викрутили майстри болти і змазали їх.
Але недобре те що я для себе в голові не придивився де вони точно знаходяться і, що найважливіше, не запам'ятав скільки їх  - Пост 390273 - Фото 1 Ото вчора звонив Алі а він питав у вайбері  - Пост 390273 - Фото 2

Так от. Поки ремонтували покришку (зровив кусок ножиць маленьких) пофотографував - може комусь буде корисним

Болтів всього два. Обидва знаходяться під дном за бампером. Пальцем їх нащупати можна. Викручувати точно таким же комплектом як знімати колесо і крутити рідний домкрат.
один зліва один справа.
в якій черзі відкручувати - не можу сказати але я спочатку відкрутив лівий (він до кінця не викручується - просто висить) а потім викрутив правий - викручуються повністю.
Після того рамка разом з запаскою вже висить на лівому болті, її рухаємо ВЛІВО і вона разом з колесои падає.

орієнтовно місця де шукати болти помітив на фото. Ну і видно вже опущено рамку
 - Пост 390273 - Фото 3

І ще, чого не знав - ключик в наборі типовому - трещітка виявляється. Доволі зручно: перевернув - в одну сторону, перевернув - в іншу крутити можна.

Ну і фото зробив куди вкручуються болти.
Правий

 - Пост 390273 - Фото 4


І лівий болт який залишається висіти (як гачок)
 - Пост 390273 - Фото 5


Але блін наскільки незручно все ж її викручувати  - Пост 390273 - Фото 6))
треба мати якийсь килимок щоб лягти  - Пост 390273 - Фото 7 бо не люблю крутити те чого не бачу.

Зате зацінив рідний комплект ключиків і домкрату (петля буксировочна використовується доречі як подовжувач ключа)
__________________
Я тут був:
https://drive.google.com/open?id=1fvsJlVrg2DLNgkbIERWf36ihkNw&usp=sharing
...
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо DRB за это полезное сообщение:
Tkach73 (06.10.2016), Орешник (03.11.2016)