Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Підвіска,трансмісія,гальма,рульове керування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=91)
-   -   КПП робот на Віваро стала! (https://busovod.ua/showthread.php?t=11650)

РУФУС 01.06.2013 21:42

КПП робот на Віваро стала!
 
Привіт всім БУСОВОДАМ!!! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА , проблема в тому що коробка при виключеному двигуні перемикає всі передачі, а коли заводиш двигуна то вже жодної передачі переключити не можливо . Тільки появляється якийсь скрегіт і робот питається увімкнути ,але вирубає назад і після декількох таких попиток все припиняється і вилазить маленький чек коробки біль позначки нейтралька. А тепер питаня в чому тут проблема??? Механіка не варіант!!!

Чижик 01.06.2013 21:46

СЦЕПЛЕНИЕ! Пришёл к нему мохнатый зверёк...

DenVivaro 01.06.2013 22:36

печальная ситуация.... А какой реальный пробег у машинки, узнавали?

Чижик, а гидроблоке проблема быть не может? Думаете именно сцепление?

Чижик 01.06.2013 22:38

Цитата:

Допис від DenVivaro (Допис 169235)
Чижик, а гидроблоке проблема быть не может? Думаете именно сцепление?

Может и гидроблок. Но я надеюсь на самое дешёвое. :rolleyes:

РУФУС 01.06.2013 22:55

Реальний пробіг сто одна з копійками.

Борис 01.06.2013 23:06

Ну если на выключенном движке включает скорости, значит гидроблок работает, скорее сцепление. Я бы поступил так, сначала у местных мастеров проверил сцепу, если не оно то тогда к Валере в Залещики. Кстати если у тебя двухмассовый маховик , при ремонте поинтересуйся можно ли заменить на обычный.

РУФУС 01.06.2013 23:12

Коли питається увімкнути передучу на автоматі або вручну то вона ніби включається але на приборі не показує і бус ніби починає їхати і щось щолкає на чи в кпп і вирубає назад

Добавлено через 10 минут
Щож будем надіятися чо обійдемся малою кровушкой:rolleyes:

DenVivaro 02.06.2013 00:01

лучше б завод устанавливал классические АКПП вместо Роботов, или был бы выбор. Никто к сожалению пока что не умеет производить надежные и хорошие РКПП. Куда не шло разве что ДСГ 6-ступенчатый с мокрыми двумя сцеплениями у ВАГа. Коробку от Мерса Вито, Хюндая бы на Трафики. Желаю удачно с малыми затратами восстановить коробку, расскажете потом

РУФУС 02.06.2013 01:04

Розкажу чим лікувати ту "хворобу"

Vladzu 02.06.2013 09:40

Подтёки снизу на КПП есть? На Славэксе (Вик-Партнер) к Юре восстанавливает почти всё, кроме износа в корпусе.

HAMANN 02.06.2013 12:40

Да похоже на актуатор. Может он приказал долго жить, а может просто фишка подгнила или подкисла.

shur1k 02.06.2013 17:31

Цитата:

Допис від РУФУС (Допис 169239)
Реальний пробіг сто одна з копійками.

А якого року машина? Щось дуже сумнівно, що на такому пробігу маєте проблеми з коробкою.

РУФУС 02.06.2013 21:57

Все під низом сихо

DenVivaro 02.06.2013 21:58

Я, кстати, насколько знаю, перед тем как сцеплению приходит полный капец, оно хоть немного пробуксовывает, вначале при переключениях, а потом просто втечении каждой высшей передаче ( от 3-й до 6-й) при сильном нажатии газа. Или в этом Роботе не так?

РУФУС 02.06.2013 22:10

Я в принципі замітив що при трогані з місця коробка веде себе як автомат починає рушати на більш високих оборотах особено на світофорах. При сильному натискані на акселератор передічі могли перепригнути на одну або дві в низ. І обороти коли перемикався робот трохи требулоб додати.

Добавлено через 9 минут
Получається тоді якщо щепленя летить то коли робот вмикає передачу а щепленя потрібного нема то він пару раз повтикає передачі і потім видає помилку чек біль нейтралки. А коли на механіці тоді нема тому як там проходить перемиканя трох жорсткіше ніж в положені автомат, так чи що??

Добавлено через 17 минут
HAMANN, а де той АКТУАТОРзнаходиться там???

shur1k 03.06.2013 09:00

Цитата:

Допис від РУФУС (Допис 169318)
а щепленя потрібного нема то він пару раз повтикає передачі і потім видає помилку чек біль нейтралки.

Було б дуже непогано підключити Clip та зчитату ту помилку по коробці. Там би і видно стало, у чому саме проблема.

DenVivaro 03.06.2013 18:01

http://www.drive.ru/technic/2008/08/12/1588698.html

здесь есть структура Роботов, указано где расположены актуаторы

РУФУС 04.07.2013 19:53

Поломочка то оказалась із за не долива жидкості для щеплення,потік вижимний підшипник.Поміняли і як новий::cool:
І маленька деталька в роботі(виглядає як бука С) яка перемикає передачі, прийшлось токарям заказувати щоб виточили бо ніде не було тільки разом з роботом.
Висновок мій - із за недосточі жидкості не було вижате щеплення робот переключив передачу на нище і скинув в механічний режим, а при нажимані на педаль тормоза для повної зупинки требуло бистро перекинути на нейтральну передачу. При зіпинці було дьорганя і та маленька деталька яка відповідає в деякій мірі за перемиканя передач в авто і мех положені лопнула на двоє!

DenVivaro 04.07.2013 20:43

Цитата:

Допис від РУФУС (Допис 173451)
Поломочка то оказалась із за не долива жидкості для щеплення,потік вижимний підшипник.Поміняли і як новий:
І маленька деталька в роботі(виглядає як бука С) яка перемикає передачі, прийшлось токарям заказувати щоб виточили бо ніде не було тільки разом з роботом.
Висновок мій - із за недосточі жидкості не було вижате щеплення робот переключив передачу на нище і скинув в механічний режим, а при нажимані на педаль тормоза для повної зупинки требуло бистро перекинути на нейтральну передачу. При зіпинці було дьорганя і та маленька деталька яка відповідає в деякій мірі за перемиканя передач в авто і мех положені лопнула на двоє!

поэтому и советуют все мастера по Роботам менять оба масла в коробке каждые 1-2 года или 30 000км, смотря что наступит быстрее. Иначе Роботу долго не жить, лишь первые 100-200 тыс.км может нормально проехать без замены масла, дальше опасно

Борис 04.07.2013 21:12

Цитата:

Допис від DenVivaro (Допис 173454)
поэтому и советуют все мастера по Роботам менять оба масла в коробке каждые 1-2 года или 30 000км

Я так понял, речь идет о тормозной жидкости.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:44.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©